22 turas / Rug 31 , Kaunas
22 turas / Rug 01 , Panevėžys
23 turas / Rug 13 , Klaipėda
23 turas / Rug 13 , Vilnius
23 turas / Rug 14 , Palanga
23 turas / Rug 14 , Kaunas
24 turas / Rug 21 13:00 , Vilnius
24 turas / Rug 21 15:00 , Kaunas
19 turas / Rug 24 18:00 , Panevėžys
25 turas / Rug 25 17:00 , Palanga
25 turas / Rug 25 19:00 , Vilnius
25 turas / Rug 28 18:00 , Panevėžys
20 turas / Spa 02 18:30 , Marijampolė
26 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas

J. Marazas: „Noriu nenuvilti trenerių ir parodyti save iš geriausios pusės“

J. Marazas: „Noriu nenuvilti trenerių ir parodyti save iš geriausios pusės“
Elvio Žaldario nuotr.
Vienas rimčiausių pretendentų į geriausio šio sezono jaunojo A lygos žaidėjo titulą Justinas Marazas savo žaidimu ir tuo pačiu mušamais įvarčiais pirmąkart atkreipė Lietuvos U-21 rinktinės trenerių dėmesį. Jis tapo penktuoju „Trakų“ žaidėju, sulaukusiu tokio įvertinimo.
 
„Be abejo, smagu. Džiaugiuosi ir tuo pačiu didžiuojuosi galėdamas atstovauti U-21 rinktinei. Kaip bebūtų, tai paskutinis žingsnis iki vyrų rinktinės“, – oficialiai „Trakų“ svetainei sakė aštuoniolikmetis talentas.
 
J.Marazo karjera įvairaus amžiaus rinktinėse nevienareikšmiška – sudarant septyniolikmečių sąrašą, jis liko pirmas už borto, su devyniolikmečiais – dėl savo didelio noro gerai pasirodyti kartais perdega ir nesužaidžia taip, kaip dažnose A lygos rungtynėse.
 
„Praleisdamas daugiau laiko klube, neabejotinai, jaučiu didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, jaučiuosi stabiliau nei rinktinėje ir, galbūt, tai atsiliepia. Kitas dalykas – mes vieną kitą kuo puikiausiai pažįstame, todėl man asmeniškai yra šiek tiek lengviau.
 
Dabar U-21 rinktinėje būsime net penki trakiškiai. Tai reiškia, kad dėl tarpusavio supratimo nebus absoliučiai jokių problemų ir, galvoju, kad tai yra didžiulis privalumas. Rinktinė, kokio amžiaus bebūtų, visada yra malonumas, o buvimas joje su komandos draugais iš „Trakų“ klubo – išvis fantastika“, – pasakojo J.Marazas.
 
Šįsyk Caritas Falchas lemiamoms rungtynėms surinko praktiškai svajonių komandą, kurioje netrūks ir vyrų rinktinėje debiutavusių futbolininkų. Tiesa, kaip jau parodė praktika, ne visada geri žaidėjai sudaro gerą komandą.
 
„Man sunku pasakyti, kodėl kartais taip atsitinka. Kita vertus, nelabai yra prasmės galvoti apie tai, kas jau buvo. Mūsų laukia dvejos sunkios rungtynės, kuriose privalėsime įrodyti, kad esame geresni ir verti pergalių. Aš pats asmeniškai pasistengsiu prisidėti kiek įmanoma daugiau. Noriu nenuvilti trenerių, parodyti save iš geriausios pusės, demonstruoti gerą žaidimą ir į Lietuvą sugrįžti geros nuotaikos“, – sakė J.Marazas.
 
Rungtynes su suomiais jaunieji lietuviai žais spalio 12-ąją, su Farerų Salomis – spalio 16 dieną. Abejos rungtynės bus žaidžiamos išvykoje.