5 turas / Bal 07 , Panevėžys
5 turas / Bal 07 , Vilnius
6 turas / Bal 13 , Kaunas
6 turas / Bal 13 , Kaunas
6 turas / Bal 14 , Klaipėda
6 turas / Bal 14 , Marijampolė
7 turas / Bal 19 17:30 , Panevėžys
7 turas / Bal 19 19:00 , Vilnius
7 turas / Bal 20 13:00 , Klaipėda
7 turas / Bal 20 15:00 , Vilnius
8 turas / Bal 27 13:00 , Panevėžys
8 turas / Bal 27 15:00 , Palanga
8 turas / Bal 27 17:00 , Kaunas
8 turas / Bal 27 20:00 , Vilnius

J. Marazas: „Noriu nenuvilti trenerių ir parodyti save iš geriausios pusės“

J. Marazas: „Noriu nenuvilti trenerių ir parodyti save iš geriausios pusės“
Elvio Žaldario nuotr.
Vienas rimčiausių pretendentų į geriausio šio sezono jaunojo A lygos žaidėjo titulą Justinas Marazas savo žaidimu ir tuo pačiu mušamais įvarčiais pirmąkart atkreipė Lietuvos U-21 rinktinės trenerių dėmesį. Jis tapo penktuoju „Trakų“ žaidėju, sulaukusiu tokio įvertinimo.
 
„Be abejo, smagu. Džiaugiuosi ir tuo pačiu didžiuojuosi galėdamas atstovauti U-21 rinktinei. Kaip bebūtų, tai paskutinis žingsnis iki vyrų rinktinės“, – oficialiai „Trakų“ svetainei sakė aštuoniolikmetis talentas.
 
J.Marazo karjera įvairaus amžiaus rinktinėse nevienareikšmiška – sudarant septyniolikmečių sąrašą, jis liko pirmas už borto, su devyniolikmečiais – dėl savo didelio noro gerai pasirodyti kartais perdega ir nesužaidžia taip, kaip dažnose A lygos rungtynėse.
 
„Praleisdamas daugiau laiko klube, neabejotinai, jaučiu didesnį pasitikėjimą savo jėgomis, jaučiuosi stabiliau nei rinktinėje ir, galbūt, tai atsiliepia. Kitas dalykas – mes vieną kitą kuo puikiausiai pažįstame, todėl man asmeniškai yra šiek tiek lengviau.
 
Dabar U-21 rinktinėje būsime net penki trakiškiai. Tai reiškia, kad dėl tarpusavio supratimo nebus absoliučiai jokių problemų ir, galvoju, kad tai yra didžiulis privalumas. Rinktinė, kokio amžiaus bebūtų, visada yra malonumas, o buvimas joje su komandos draugais iš „Trakų“ klubo – išvis fantastika“, – pasakojo J.Marazas.
 
Šįsyk Caritas Falchas lemiamoms rungtynėms surinko praktiškai svajonių komandą, kurioje netrūks ir vyrų rinktinėje debiutavusių futbolininkų. Tiesa, kaip jau parodė praktika, ne visada geri žaidėjai sudaro gerą komandą.
 
„Man sunku pasakyti, kodėl kartais taip atsitinka. Kita vertus, nelabai yra prasmės galvoti apie tai, kas jau buvo. Mūsų laukia dvejos sunkios rungtynės, kuriose privalėsime įrodyti, kad esame geresni ir verti pergalių. Aš pats asmeniškai pasistengsiu prisidėti kiek įmanoma daugiau. Noriu nenuvilti trenerių, parodyti save iš geriausios pusės, demonstruoti gerą žaidimą ir į Lietuvą sugrįžti geros nuotaikos“, – sakė J.Marazas.
 
Rungtynes su suomiais jaunieji lietuviai žais spalio 12-ąją, su Farerų Salomis – spalio 16 dieną. Abejos rungtynės bus žaidžiamos išvykoje.