2 turas / Kov 09 , Kaunas
2 turas / Kov 09 , Panevėžys
2 turas / Kov 10 , Klaipėda
2 turas / Kov 11 , Vilnius
3 turas / Kov 15 , Vilnius
3 turas / Kov 16 , Kaunas
3 turas / Kov 16 , Marijampolė
3 turas / Kov 17 , Klaipėda
4 turas / Kov 30 13:00 , Kaunas
4 turas / Kov 30 15:00 , Klaipėda
4 turas / Kov 31 17:00 , Kaunas
4 turas / Bal 02 18:00 , Vilnius
5 turas / Bal 06 13:00 , Klaipėda
5 turas / Bal 06 17:00 , Kaunas
5 turas / Bal 07 17:00 , Panevėžys
5 turas / Bal 07 19:00 , Vilnius

J. Martinsas: „Kiekvienose rungtynėse kovosime tik dėl trijų taškų“

J. Martinsas: „Kiekvienose rungtynėse kovosime tik dėl trijų taškų“
fcstumbras.lt nuotr.

Kauno „Stumbras“ turėjo daugiau nei savaitę pasiruošti kitoms A lygos čempionato rungtynėms. Kauniečiai keliaus į Vilnių, kur 2 turo rungtynėse susitiks su „Riterių“ ekipa.

„Stumbro“ komandos vyriausias treneris Joao Luisas Martinsas kalbėdamas apie pasiruošimą rungtynėms akcentavo, jog jo ekipa auga su kiekviena nauja diena, o rungtynės prieš „Riterius“ bus pačios svarbiausios, nes jos čempionate bus artėjančios.


– Treneri, ar komanda yra pasiruošusi A lygos antrojo turi dvikovai prieš „Riterius“?

– Mes visada esame pasiruošę, ar bent aš jau visada tikiu, jog tokie esame. Aš visada mėgstu galvoti tokia linkme – šiandien mes esame geresni negu buvome vakar ir šiandien tikiuosi, jog būsime dar geresni nei praeitoje dvikovoje.

Mano nuomone, komanda auga su kiekviena nauja diena, žaidėjai treniruotėse dirba labai labai sunkiai ir aš tuo esu be galo patenkintas. Tai yra pagrindinė priežastis dėl ko, manau, komanda bus tik geresnė su kiekviena diena.

– Su kokiais iššūkiais susiduriate ruošdamiesi rungtynėms?

– Visą laiką bus dalykų, kuriuos reikės gerinti. Mes turime planą, kaip tai padaryti ir jo laikomės, tačiau sezonui įsibėgėjant atsiranda vis naujų iššūkių, problemų ar situacijų, kurias turime spręsti. Toks jau tas gyvenimas, toks jau tas futbolo gyvenimas.

Todėl mes privalome dirbti ir dar kartą dirbti, kad išspręstume savo problemas ir taptume stipresni.

– Praeitame sezone „Riteriai“ buvo vieni iš pagrindinių mūsų konkurentų. Ar šiemet rungtynės prieš juos bus ypatingos ir svarbios?

– Tai turėtų būti pačios svarbiausios rungtynės mums, nes tai bus artėjančios čempionato rungtynės. Praėjusiame sezone mes su „Riteriais“ kovėmės dėl labai gerų pozicijų turnyre. Jie visada turėdavo tokią komandą, kuri kovoja dėl aukščiausių pozicijų čempionate, o pernai mums tai buvo nauja patirtis.

Mes tikimės, jog šiemet ir vėl galėsime būti du dideli varžovai besikaunantys dėl prizinių vietų. Mes žinome, jog šį sezoną prieš „Riterius“ reikės rungtyniauti mažiausiai keturis kartus, o dar keliai mus gali suvesti LFF taurės varžybose ir A lygos penktame ture.

Kiekvienose rungtynėse mes kovosime tik dėl trijų taškų. Mes žinome, jog tai, kas nutiko praeitame sezone, dabar jau nebeturi jokios reikšmės. Tai bus nauja dvikova, naujos komandos, nauja pradžia. Bet aišku, „Riteriai“ bus stiprus varžovas, nes kiek esu Lietuvoje, nuo 2016 metų, jie visada turėdavo stiprią komandą.