6 turas / Bal 08 , Telšiai
6 turas / Bal 08 , Kaunas
6 turas / Bal 09 , Marijampolė
7 turas / Bal 11 , Marijampolė
7 turas / Bal 12 , Marijampolė
7 turas / Bal 12 , Vilnius
Tiesiogiai 7 turas / Bal 13 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 7 turas / Bal 13 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 8 turas / Bal 16 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 8 turas / Bal 16 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 8 turas / Bal 16 20:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 17:00 , Vilnius

J. Januševskis: apie tikslus su „Panevėžiu“ ir laikotarpį „Riteriuose“

J. Januševskis: apie tikslus su „Panevėžiu“ ir laikotarpį „Riteriuose“
Elvio Žaldario nuotr.

Ilgametis Vilniaus „Riterių“ (buvusių „Trakų“) futbolininkas Justinas Januševskis prieš praėjusį sezoną priėmė sprendimą palikti buvusią komandą ir persikelti rungtyniauti į „Panevėžį“, o dabar raško tokio pasirinkimo vaisius.

Jau pirmame savo sezone su „Panevėžio“ marškinėliais futbolininkas tapo „Hegelmann LFF taurės“ laimėtoju, o antrojo starte – ir „Optibet LFF Supertaurės“ nugalėtoju.

„Planas buvo užimti bent ketvirtą vietą, bet pasisekė su taure, ją iškovojome ir žaisime Europoje, kas ir buvo mūsų tikslas. Neužėmėme planuotos vietos, bet tikslą įgyvendinome“, – „Optibet A lygos“ savaitės interviu rubrikoje praėjusį sezoną prisiminė gynėjas.

Į Panevėžį jis persikėlė po ilgo etapo „Riteriuose“ (buvusiuose „Trakuose“). Su šia komanda jis žengė kone nuo pat jos įsikūrimo pradžios, peržengė visus mėgėjiško futbolo lygmenis ir taip užkopė iki pat „Optibet A lygos“.

„Palikti savo pirmus namus buvo sunku, bet reikia žiūrėti į priekį, nes karjera tęsiasi, reikia ieškoti kitų komandų ir bandyti laimę kitur.

Komanda visada ėjo tik į priekį, pradėjome Sekmadienio futbolo lygoje, buvo apskrities lyga, III, II, I lygos ir tada – A lyga. Komanda nuolat augo ir žaidėjų požiūriu, ir klubas nuolat žvelgė tik pirmyn“, – mintimis dalinosi pašnekovas.

Būtent pirmąjį sezoną aukščiausiame šalies divizione futbolininkas išskyrė kaip vieną labiausiai įsiminusių momentų jo karjeros klube metu.

„Mes kovojome dėl aukštų pozicijų ir tik priešpaskutinėse rungtynėse praradome šansus iškovoti medalius. Taip ir mačai Europoje, žaidėme prieš daug stiprių komandų, tai buvo labai didelė patirtis“, – įvertino futbolininkas.

Daugiau futbolininko minčių apie pirmo iškovoto trofėjaus svarbą, šio sezono lūkesčius ir darbą su treneriu Joao Martinsu kviečiame stebėti vaizdo įraše.

J. Januševskis su „Panevėžio“ klubu stos į dar vieną kovą ir sieks pratęsti pergalingą startą „Optibet A lygoje“. Artimiausias panevėžiečių varžovas – Alytaus „Dainava“. Tiesioginę rungtynių transliaciją penktadienį nuo 18 valandos tiesiogiai rodys TV6 kanalas.