35 turas / Lap 02 , Marijampolė
36 turas / Lap 08 , Šiauliai
36 turas / Lap 08 , Alytus
36 turas / Lap 08 , Kaunas
36 turas / Lap 08 , Panevėžys
36 turas / Lap 08 , Raudondvaris

Išsiskyrė „Sūduvos“ ir P.Daukšos keliai

Išsiskyrė „Sūduvos“ ir P.Daukšos keliai

Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubas ir gynėjas Paulius Daukša abipusiu susitarimu nutarė, jog futbolininkas komandai nebeatstovaus.

20–metis gynėjas “Sūduvoje” žaidė  nuo praėjusio sezono pradžios. Šiame sezone Paulius į aikštę išbėgo vieneriose rungtynėse.

FK „Sūduva“ dėkoja Pauliui už Marijampolėje praleistą laiką ir linki sėkmės tolimesnėje karjeroje.

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai ankstų penktadienio rytą išvyks į Lenkiją, kur šeštadienį 13 valandą Lietuvos laiku sužais draugiškas rungtynes su Plocko „Wisla“ ekipa.

„Wisla“ rungtyniauja  antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje. Praėjusiame sezone šis klubas čempionate užėmė 7 vietą.

Geriausi Plocko komandos gyvenimo metais buvo XXI amžiaus pirmojo dešimtmečio viduryje, kai 2006 metais buvo iškovota šalies taurė ir supertaurė, o 2004 ir 2005 metais „Ekstraklasa“ lygoje buvo užimta atitinkamai 5 ir 4 vietos.