11 turas / Geg 18 , Palanga
11 turas / Geg 18 , Marijampolė
12 turas / Geg 21 , Klaipėda
12 turas / Geg 21 , Vilnius
12 turas / Geg 22 , Kaunas
12 turas / Geg 22 , Marijampolė
13 turas / Geg 31 19:00 , Vilnius
13 turas / Bir 01 17:00 , Palanga
13 turas / Bir 01 19:00 , Vilnius
13 turas / Bir 02 18:00 , Panevėžys
14 turas / Bir 14 18:00 , Klaipėda
14 turas / Bir 14 20:00 , Kaunas
14 turas / Bir 15 17:00 , Kaunas
14 turas / Bir 15 19:00 , Marijampolė

Į „Trakus“ atvyko dar vienas puolėjas

Į „Trakus“ atvyko dar vienas puolėjas
fkt.lt nuotr.
Į A lygos bronzą besitaikantis „Trakų“ klubas savo sudėtį stiprina dar vienu puolėju Vadimu Manzonu. Visose Rusijos jaunimo rinktinėse žaidęs puolėjas į riterių ekipą atvyksta iš Izraelio Beer Ševos „Hapoel“ klubo, su kuriuo tapo šalies čempionu.
 
„Baigėsi kontraktas, atsirado „Trakų“ pasiūlymas ir aš čia. Pirmieji įspūdžiai labai geri, nors aš kažko kito ir nesitikėjau. Lietuva yra Europos Sąjungos šalis ir, natūralu, kad čia gyvenimas kiek kitoks nei Rusijoje ar Izraelyje. Su lietuvišku futbolu taip pat esu susipažinęs, taip kad dėmesį reikia skirti tik pačiam žaidimui.
 
Ar aš pasiruošęs? Į šį klausimą geriau galėtų atsakyti treneris, tačiau nuo savęs galiu pasakyti, kad treniruotėse dirbu taip, kad piką pasiekčiau kuo greičiau“, – vos po sutarties pasirašymo sakė naujasis riteris, kuris su komanda šiandien išvyko į Klaipėdą, kur rytoj žais A lygos rungtynes su „Atlantu“.
 
Iškritus puolėjams, pastaruoju metu „Trakų“ atakų smaigalyje žaidė nominalūs saugai: Donatas Kazlauskas, Svajūnas Čyžas ir Justinas Marazas.
 
„Kai dėl galvos traumos iškrito Edvinas Baniulius, o Dmitrijus Octavnovas susidūrė su migracijos problemomis, naujas puolėjas buvo mūsų prioritetas. O Vadimas yra kaip tik toks, kokio mes visą laiką ieškojome. Jis gerai žaidžia galva, gerai žaidžia abiem kojomis, yra greitas... Lieka, kad visus šiuos komponentus jis iš treniruočių nusineštų į rungtynes“, – apie naujoką sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.
 
Apie problemas puolime ne kartą kartojo ir „Trakų“ vyriausiasis treneris Kibu Vicuna. Nepaisant to, kad paskutinėse rungtynėse su „Jonava“ krito trys įvarčiai, strategas puolime norėtų dar daugiau aštrumo.
 
„Žinoma, kad Jonavoje įmuštais įvarčiais esu patenkintas, tačiau futbolas toks dalykas, kad kiekvieną kartą privalai viską įrodinėti iš naujo. „Atlantas“ šiuo metu yra patekęs į duobę, tačiau mes gerbiame šią komandą ir suprantame, kad mums lengva tikrai nebus“, – apie rytojaus rungtynes kalbėjo K. Vicuna.
 
Šiuo metu „Trakai“ A lygoje užima ketvirtą vietą ir nuo trečioje pozicijoje esančio „Stumbro“ atsilieka keturiais taškais.