Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys

Į LFF Taurės ketvirtfinalį „Kruoja“ pateko be didesnio vargo

Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai trečiadienį Palangos miesto stadione rezultatu 4:1 užtikrintai įveikė pirmos lygos „Palangos“ klubą bei užsitikrino vietą LFF „Druskininkų Hermio“ taurės ketvirtfinalyje. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Ričardas Beniušis, po kartą pasižymėjo Aleksandras Tiškevičius ir Aivaras Bagočius.

Komandos treneriai startinėje sudėtyje paruošė vieną rimtesnę staigmeną – aikštės viduryje vieta buvo patikėta krašto gynėjui Alfredui Skroblui. Kiti vyrai žaidė sau įprastose pozicijose.

„Kruoja“ labai aktyviai pradėjo rungtynes ir jau antrąją minutę džiaugėsi pirmuoju įvarčiu, kai baudos aikštelėje atsiradus progai tiksliai smūgiavo R.Beniušis (1:0). Prabėgo vos trys minutės ir rezultatyviausias mūsų šio sezono futbolininkas triumfavo dar kartą – gavęs kamuolį baudos aikštelėje Ričardas šansą išnaudojo ir antrą kartą (2:0).

Jau atrodė, jog palangiškių laukia labai liūdnas rezultatas, tačiau realybė pasirodė truputėlį kitokia. Fantastiškų progų neišnaudojus Robertui Vėževičiui, Nerijui Astrauskui ir Nerijui Mačiuliui „Palanga“ po baudos smūgio pasinaudojo tuo, jog Maris Eltermanis atmušė kamuolį prieš save – 1:2.

Savaime suprantama, po tokio „šalto dušo“ svečiai dar labiau mobilizavosi, siekė trečiojo įvarčio, tačiau iki pertraukos rezultatas nepasikeitė, maža to, „Palanga“ turėjo keletą pusprogių. Labiausiai iki pertraukos trūko gerų perdavimų iš kraštų į baudos aikštelę. Šiame amplua gerąja prasme reikėtų išskirti nebent krašto gynėją Giedrių Slavicką.

Dar pirmojo kėlinio pabaigoje „Kruojos“ gretose buvo pakeistas Andrius Arlauskas, kurio vietą užėmė Aleksandras Tiškevičius.

Per pertrauką pakruojiečiai išklausė rimtų trenerių štabo pastabų ir po pertraukos pademonstravo, jog dar vienos sensacijos LFF taurės turnyre tikrai nebus. 57-ąją minutę trečiąjį „Kruojos“ įvartį pelnė A.Tiškevičius, o kiek vėliau galutinai tašką visai intrigai padėjo Aivaras Bagočius (4:1).