1 turas / Kov 01 , Marijampolė
1 turas / Kov 02 , Telšiai
1 turas / Kov 02 , Gargždai
1 turas / Kov 03 , Marijampolė
1 turas / Kov 03 , Marijampolė
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 15:00 , ^irvintai
Tiesiogiai 2 turas / Kov 10 13:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 2 turas / Kov 10 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 2 turas / Kov 10 18:30 , Vilnius
Tiesiogiai 3 turas / Kov 12 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 3 turas / Kov 13 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 3 turas / Kov 13 18:00

„Hegelmann“ sustiprino sudėtį, „Kauno Žalgiris“ pasipildė saugu

„Hegelmann“ sustiprino sudėtį, „Kauno Žalgiris“ pasipildė saugu
fchegelmann.com nuotr.

Vienas ryškiausių pastarųjų dviejų „Hegelmann“ sezonų legionierių Samuelis Odeoyibo ir toliau vilkės Kauno rajono klubo marškinėlius.

30-metis vidurio gynėjas iš Nigerijos pratęsė sutartį su mėlynai baltais ir vėl bus vienas iš pagrindinių gynybos ramsčių.

Per 69 praėjusio ir užpraėjusio sezonų rungtynes futbolininkas pelnė 7 įvarčius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Dar du tikslius smūgius S. Odeoyibo pridėjo 2022 metų LFF taurės varžybose, o labiausiai įsiminė gynėjo įvartis išlyginęs rezultatą LFF taurės finale.

Anksčiau su mėlynai baltais kontraktą pratęsė austras Denisas Bošnjakas ir brazilas Hugo Figueredo. Klubą jau papildė penki nauji futbolininkai – Douglasas Cruzas, Arijus Bražinskas, Kipras Olšauskas, Matas Vareika ir Artemas Ščedras.

***

Į treniruočių stovyklą Kipre „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas atvyko turėdamas dar vieną naują komandos narį. Nuo šiol oficialiai žalgiriečiu save vadinti gali 22-ejų metų Davidas Martinas Anane.

Iš Ganos kilęs atakuojantis dešiniojo krašto saugas pastarąsias dvi savaites dalyvavo „Kauno Žalgirio“ peržiūroje ir žaidė kontrolinėse rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“ bei Gargždų „Banga“.

Afrikietis praėjusiame sezone rungtyniavo pajėgiausioje kaimyninės Latvijos futbolo lygoje, kur vilkėjo „Liepaja“ marškinėlius.

Per sezoną Latvijoje greičiu ir technika pasižymintis futbolininkas sužaidė 22 rungtynes, įmušė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Čia esu viskuo patenkintas, ypač treniruočių sąlygomis. „Kauno Žalgiris“ yra profesionali komanda, jos žaidimo stilius man labai tinka, o kai mane taip maloniai priėmė, iškart supratau, kad man tai gera vieta. Iš manęs sirgaliai gali tikėtis įvarčių, rezultatyvių perdavimų ir kovos dėl šio logotipo“, – Žalgiris.lt sakė futbolininkas.

„Cheetah“ klube Ganoje karjerą pradėjęs saugas iš pradžių persikėlė į „Vista“ ekipą, o iš ten labai greitai patraukė į Daniją – Kopenhagos „Fremad Amager“ klubą. 

„Kauno Žalgirio“ klube D. Anane vilkės 11-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

***

Kauno rajono klubas pristatė dar vieną naujoką. Juo tapo 25 metų lietuvis Domantas Antanavičius. Iš Marijampolės kilęs saugas į „Hegelmann“ ekipą atvyksta iš Kazachstano, kur praleido du pastaruosius sezonus.

„Savo karjerą tęsti šiame klube pasirinkau neatsitiktinai. Labiausiai imponavo „Hegelmann“ žaidimo stilius, kuris yra artimas man, tai daug kamuolio kontrolės ir dėl trenerio, kuris tikrai ne vienam futbolininkui padėjo atsiskleisti ir tapti dar geresniu“, – pasakojo D. Antanavičius.

Paskutinį kartą D. Antanavičius gimtojoje šalyje rungtyniavo 2021 metų sezone, kuomet buvo skolinamas „Panevėžio“ klubui. Prieš išvykdamas iš Lietuvos futbolininkas gynė gimtojo miesto „Sūduvos“ ir Kauno „Stumbro“ komandų spalvas. Su „Sūduvos“ klubu žaidėjas du kartus tapo Lietuvos čempionu.

2019 metais D. Antanavičius pradėjo legionieriaus karjerą, kuri tęsėsi keturis sezonus. Pirmoji stotelė užsienyje žaidėjui tapo Estijos aukščiausios lygos „Maardu“ klubas. 2020 metais suvalkietis persikėlė į Slovėnijos „Celje“ ekipą ir su ja tapo šios šalies čempionu. Tų pačių metų rudenį žaidėjas buvo paskolintas Slovėnijos Pirmojo diviziono Kranio „Triglav“ ekipai.

2021 metų sezoną mėlynai baltų naujokas praleido Lietuvoje ir su „Panevėžio“ klubu iškovojo LFF Supertaurę.

Pastaruosius du sezonus D. Antanavičius priklausė Kazachstano „Atyrau“ klubui ir per tą laiką sužaidė 39 rungtynes aukščiausioje šalies lygoje.

„Sekiau komandos žaidimą pastaruosius du sezonus. Teko žiūrėti keletą rungtynių, tiek internetu, tiek ir gyvai. Iš žiūrovo pusės žiūrint, buvo tikrai malonu stebėti komandos žaidimą, tik kažko lemiamais momentais pritrūkdavo“, – savo įspūdžiais apie mėlynai baltų žaidimą dalijosi naujokas.

Paklaustas apie šio sezono komandą, pasiruošimą sezonui ir atmosferą rūbinėje, D. Antanavičius atsakė: „Šio sezono komanda tikrai palieka teigiamą įspūdį. Turime daug kokybės su kamuoliu, aišku, turime epizodų, kur galėtume gerinti žaidimą, bet pasiruošimas tik įpusėjo, tai tikrai turime laiko taisyti tam tikrus dalykus ir tobulėti. Komandoje išlikę nemažai žaidėjų iš praeitų sezonų, tai atmosfera tikrai gera“.

D. Antanavičius vylėsi, jog šis sezonas bus kur kas geresnis nei praėjusieji.

„Tikiuosi tik geriausio sezono, kažko prognozuoti nenorėčiau, bet faktas, kad norėčiau, jog šie metai būtų sėkmingesni, nei praėję“.