6 turas / Bal 08 , Telšiai
6 turas / Bal 08 , Kaunas
6 turas / Bal 09 , Marijampolė
7 turas / Bal 11 , Marijampolė
7 turas / Bal 12 , Marijampolė
7 turas / Bal 12 , Vilnius
Tiesiogiai 7 turas / Bal 13 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 7 turas / Bal 13 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 8 turas / Bal 16 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 8 turas / Bal 16 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 8 turas / Bal 16 20:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 17:00 , Vilnius

„Hegelmann Litauen“ ir „Riteriai“ gretas papildė atakuojančiais žaidėjais

„Hegelmann Litauen“ ir „Riteriai“ gretas papildė atakuojančiais žaidėjais
Elijaus Kniežausko nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ klubas pasirašė sutartį su 28 metų amžiaus saugu iš Brazilijos. Komandos naujokas turėtų sustiprinti kauniečių žaidimą priekyje.

Ricardo da Silva Faria arba Ricardinho gali sėkmingai rungtyniauti aikštės krašte arba puolėjo pozicijoje. Futbolininkas pasižymi puikiais kamuolio valdymo sugebėjimais.

Ricardinho gimė 1992 metais Rio de Žaneire ir nuo devynerių iki 2012-ųjų treniravosi ir atstovavo vienam garsiausių Brazilijos klubų „Flamengo“.

Vėliau brazilo keliai pasuko į Lietuvą ir jis pasirašė sutartį su Kėdainių „Nevėžiu“, kuriame spėjo sužaisti vos 3 rungtynes ir išvyko į kaimyninės Lenkijos Lenčnos „Gornik“ klubą.

2013 metais Ricardinho atrado Maltą ir ten praleido du sezonus aukščiausioje lygoje, kol jo kelias nepasuko į Graikiją, kur brazilas rungtyniavo Kalitėjos „Kallithea“ klube.

Vėliau žaidėjas bandė laimę Artimuosiuose rytuose ir po sezoną praleido Bahreino ir Jordanijos klubuose, kol 2017 metais vėl negrįžo į Maltą.

Pastarąjį sezoną Ricardinho rungtyniaudamas Maltos aukščiausioje lygoje atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir pelnė 1 įvartį.

Sėkmingiausias sezonas jam buvo 2017 metais, kuomet jis Taršino „Rainbows“ klube per 23 sužaistas rungtynes pelnė 10 įvarčių.

Į Lietuvą futbolininkas atvyko šią savaitę ir iškart prisijungė prie komandos treniruočių bei turėtų pasirodyti šeštadienio kontroliniame mače Marijampolėje prieš „Sūduvą“.

***

Vilniaus „Riteriai“ turi trečią naujoką – juo tapo dvidešimtmetis saugas Artūras Dolžnikovas. Futbolininkas prieš dvejus metus jau buvo Vilniaus klubo sistemos dalimi, sužaidė trejas rungtynes A lygoje, o dabar į klubą sugrįžta sustiprėjęs tiek fiziškai, tiek emociškai. A. Dolžnikovas su „Riteriais“ treniruojasi nuo sausio pradžios bei žaidė visose trejose kontrolinėse rungtynėse.

„Prieš dvejus metus prie „Riterių“ prisijungiau dar labai jaunas, todėl nelabai žinojau, ko noriu, nebuvau išsigryninęs tikslų. Dabar žinau. Turbūt, toks didžiausias skirtumas. Visą žiemą sunkiai dirbau ruošdamasis būsimam sezonui – iš pradžių vienas, o po to ir su komanda. Pradžia padaryta – tikiuosi, kad kuo toliau, tuo vaizdas bus geresnis. Patekau į jauną, ambicingą komandą ir dėl to esu labai laimingas“, – kalbėjo A. Dolžnikovas.

Per kontrolines rungtynes A. Dolžnikovas yra dažniausiai matomas žaidėjas prie kamuolio standartinių situacijų metu. Anot klubo sporto direktoriaus Tado Simaičio, labai realu, kad tokia tendencija išliks ir prasidėjus čempionatui.

„Klubas Artūrui suteikė antrą progą įrodyti, jog jis vertas būti čia ir suteikė galimybę tapti geru futbolininku. Matome, kad yra tiek fiziškai, tiek techniškai pasiruošęs, todėl jis aiškus pretendentas į startinę sudėtį ir prasidėjus sezonui. Neabejoju, kad dažnai jį matysime realizuojant standartines situacijas, nes tam jis turi neeilinius sugebėjimus.

Artūrui tik 20 metų, vaikinas dar turės visą ciklą U-21 rinktinėje, todėl mano palinkėjimas būtų užsikabinti ne tik klube, bet ir rinktinėje bei įrodyti, jog gali žaisti aukštesniame lygyje“, – sakė T. Simaitis.

Nuo praėjusių metų „Riterių“ žaidėjų kolektyvą taip pat papildė vartininkas Armantas Vitkauskas ir puolėjas Lukas Kochanauskas. Ketvirtąsias ikisezonines rungtynes „Riteriai“ šeštadienį žais prieš Vilniaus „Žalgirį“.