12 turas / Geg 05 , Marijampolė
13 turas / Geg 07 , Gargždai
13 turas / Geg 08 , Kaunas
13 turas / Geg 08 , Telšiai
13 turas / Geg 09 , Vilnius
13 turas / Geg 09 , Kėdainiai
Tiesiogiai 5 turas / Geg 11 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 19:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 15 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 16 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 19:00 , Kėdainiai

„Hegelmann Litauen“ garbę gins R. Krušnauskas ir futbolininkas iš Nigerijos

„Hegelmann Litauen“ garbę gins R. Krušnauskas ir futbolininkas iš Nigerijos
Elijaus Kniežausko nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ sukirto rankomis su puolėju Roku Krušnausku. 25 metų futbolininkas Lietuvoje vėl rungtyniaus po metų, praleistų Armėnijoje ir Italijoje.

„Jausmas puikus, juk grįžtu į savo gimtąjį miestą. Šiuo metu esu po traumos, tai „Hegelmann Litauen“ man suteikė sąlygas atsigauti ir tikiuosi atsilyginti komandai tuo pačiu“, – sakė mėlynai baltų naujokas.

R. Krušnauskas 2020 metais žaidė Armėnijos klubuose – Jerevano „Noah“ ir Kapano „Gandzasar“. Už abejas komandas kaunietis bendrai sužaidė 14 rungtynių ir pelnė 5 įvarčius. Taip pat Roko pergalingas baudinys Armėnijos taurės finale „Noah“ klubui padovanojo trofėjų.

Vėliau Rokas persikėlė į Italiją ir sukirto rankomis su „Siena“ klubu, kuriame 2016–2017 metų sezone žaidė ir legendinis Lietuvos futbolininkas Marius Stankevičius. Čia R. Krušnauskas sužaidė vos vienerias rungtynes ir patyrė traumą.

Naujasis „Hegelmann Litauen“ puolėjas savo profesionalaus futbolininko karjerą pradėjo „Kauno Žalgiryje“, o 2013 metais atstovaudamas šiai ekipai tapo vienu rezultatyviausių Pirmos lygos žaidėjų (14 įvarčių) ir 2014 metų pradžioje persikėlė į Klaipėdos „Atlantą“, kur per pusantrų metų „Optibet A lygoje“ sužaidė 20 rungtynių ir pelnė 6 įvarčius.

2015 metų antroje pusėje grįžęs į „Kauno Žalgirį“ iki 2017 m., prieš išvykdamas į Gargždų „Bangą“, Rokas Lietuvos čempionate sužaidė 38 rungtynes ir įmušė 11 įvarčių. Be to, 2016 metų antroje pusėje atstovavo Jonavos „Lietavai“, kur per 14 „Optibet A lygos“ rungtynių pasižymėjo vieną kartą.

Po metų praleistų „Bangoje“, kur puolėjas per 26 Pirmos lygos rungtynes pelnė 17 įvarčių, Rokas trečią kartą savo karjeroje grįžo į „Kauno Žalgirį“. Šį kartą R. Krušnauskas per 2018–2019 metų sezonus sužaidė 35 rungtynes ir pelnė 6 įvarčius.

R. Krušnauskas buvo kviečiamas į Lietuvos U-19 ir U-21 rinktines.

„Hegelmann Litauen“ taip pat pasipildė dar vienu naujoku iš Nigerijos. Juo tapo 20-metis saugų ir gynėjų grandyse galintis rungtyniauti Ibrahimas Olaosebikanas.

„Ibrahimas mūsų dėmesį patraukė savo universalumu, matosi, jog žaidėjas turi potencialą, gali rungtyniauti net 3–4 pozicijose. Šis futbolininkas išsiskiria savo kovingumu ir noru tobulėti. Su juo siejame dideles viltis ilgalaikėje perspektyvoje“, – kalbėjo klubo sporto direktorius Giedrius Klevinskas.

Lietuva taps pirmoji užsienio šalimi, į kurią Ibrahimas atvyko žaisti futbolą. Iki šiol žaidėjas rungtyniavo tik savo šalyje ir priklausė „Real Sapphire“ klubui. Žaidėjas buvo įtrauktas į Nigerijos jaunimo U-17 rinktinę ir kviečiamas į jos stovyklas.

„Esu labai laimingas būdamas čia. Su komanda treniravausi jau daugiau nei savaitę ir esu labai patenkintas viskuo, džiaugiuosi, jog galiu tapti klubo dalimi.

Mano tikslas – padėti komandai viskuo, kuo galiu būti naudingas aikštėje ir už aikštės ribų. Aišku, padėti siekti geriausių įmanomų rezultatų. Aš nemėgstu pralaimėti, noriu laimėti viską, net ir treniruočių metu“, – sakė „Hegelmann Litauen“ naujokas.

I. Olaosebikanas tapo keturioliktuoju mėlynai baltų šio sezono naujoku. Komandą šią žiemą naujai papildė vartininkai Ignas Plūkas, Laurynas Klimas ir Miha Tetičkovičius, gynėjai Lukas Čerkauskas, Jose Mosquera ir Vilius Armalas, saugai Martynas Vasiliauskas, Yukiyoshi Karashima, Levanas Mačarašvilis, Thompsonas Gavi bei atakuojančios grandies žaidėjai – Ricardinho, Rokas Krušnauskas ir Omokhafe Thomasas.

Artimiausios „Hegelmann Litauen“ rungtynės – kovo 12-osios „Optibet A lygos“ dvikova Marijampolėje prieš „Sūduvą“. Nuo 18 val. vyksiantį susitikimą tiesiogiai transiuos TV6 ir TV3.lt bei TV3Play.lt.