11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė

Granitiečiai Romualdui Norkui gimtadienio proga padovanojo pergalę

Naujajam futbolo sezonui besiruošiantis "Klaipėdos granitas" sausio 31 dieną (šeštadienį) Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje draugiškose rungtynėse rezultatu 3:2 (0:0) nugalėjo Kazlų Rūdos "Šilą".

Ekipoms teko žaisti sunkiomis oro sąlygomis - ant sniego ir dar pustant. Pirmąjį kėlinį „Klaipėdos granitas“ buvo gerokai aktyvesnis ir turėjo net keturias šimtaprocentines progas, tačiau jų neišnaudojo.

Antrasis kėlinys jau buvo rezultatyvus: vieną įvartį iš klaipėdiečių pelnė buvęs atlantietis Karolis Laukžemis, du įvarčius prie pergalės pridėjo Liutauras Rimkus. Klaipėdiečiai pirmavo 1:0, 3:1 ir tik vėliau varžovai sušvelnino rezultatą.

Šią pergalę žaidėjai skyrė šiandien 55-ąjį gimtadienį švenčiančiam treneriui Romualdui Norkui.

Priminsime, kad praėjusį šeštadienį granitiečiai per pirmąsias draugiškas rungtynes su pernai šalies vicečempione tapusia Pakruojo "Kruoja" žaidė apylygiai, ir tik 83 dvikovos minutę praleido vieną įvartį. Granitiečių vartus nuginklavo Tomas Birškys.

"Klaipėdos granitas" jau yra suplanavęs daugiau draugiškų rungtynių: vasario 14 dieną ketina susitikti su Utenos "Uteniu", vasario 21 dieną - su "Šiauliais".

Granitiečiai ruoštis naujam sezonui pradėjo nuo sausio 12 dienos. Šių metų Lietuvos futbolo A lygos čempionatą planuojama pradėti vasario 28 dieną. Pagal preliminarų tvarkaraštį "Klaipėdos granitas" šią dieną pirmąsias rungtynes žais išvykoje su Panevėžio "Ekranu".