14 turas / Rug 08 , Panevėžys
15 turas / Rug 12 , Marijampolė
15 turas / Rug 14 , Vilnius
15 turas / Rug 16 , Gargždai
16 turas / Rug 20 , Panevėžys
16 turas / Rug 20 , Vilnius
17 turas / Rug 27 15:00 , Gargždai
17 turas / Rug 27 17:00 , Vilnius
17 turas / Rug 27 19:00 , Marijampolė
18 turas / Spa 02 19:00 , Vilnius
18 turas / Spa 03 15:00 , Kaunas
18 turas / Spa 03 17:00 , Panevėžys
16 turas / Spa 10 17:00 , Gargždai
19 turas / Spa 20 18:00 , Gargždai

G.Freidgeimas: "Atvažiavome laimėti"

G.Freidgeimas: "Atvažiavome laimėti"
foto: Saulius Čirba/zalgiris-vilnius.lt

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda surengė paskutinę treniruotę prieš Čempionų lygos atrankos rungtynes su Zagrebo „Dinamo“. Mačas „Maksimir“ stadione prasidės 21.45 val.

Rungtynių dieną Lietuvos čempionai po pusryčių pradėjo pusvalandžio trukmės lengva treniruote. Ji vyko Kroatijos antrosios pakopos čempionate rungtyniaujančios Velikos Goricos „Goricos“ stadione.

„Pasimankštinome, lengvai pasitreniravome, vėliau - poilsis, pietūs, susirinkimas ir rungtynės“, - liepos 15-osios planą išdėstė „Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas.Pasak vilniečių vidurio gynėjo, komanda rungtynių laukia ramiai, bet nusiteikusi ryžtingai.

„Europoje žaidžiame ne pirmą kartą, nors turnyras ir kitas - Čempionų lyga. Gal kai kas ir jaudinsis, bet nemanau, kad jaudulys būtų toks didelis kaip prieš debiutines rungtynes Europos taurių turnyruose. Komandos nuotaika gera, visi maksimaliai susikaupę, labai kovingai nusiteikę, nėra jokio atsipalaidavimo“, - pasakojo G. Freidgeimas.

Gynėjas teigė, kad „Dinamo“ kol kas tik derina komandos žaidimą po vasaros atostogų, bet tai vis tiek yra labai pajėgus varžovas.

„Jie pralaimėjo Kroatijos Supertaurės rungtynes, bet komandos nuvertinti nereikia, - kalbėjo žalgirietis. - Tikimės šiandien žaisti antru numeriu, nes varžovai yra stiprūs, turi labai gerų žaidėjų. Jų kraštai yra labai aktyvūs, tad sutankinsime ten pajėgas ir stengsimės apsiginti.“

G. Freidgeimas „Dinamo“ ekipoje išskyrė puolėją Duje Čopą, kuris praeitą sezoną tapo rezultatyviausiu Kroatijos čempionato žaidėju.

„Jis yra labai stiprus individualiai. Labai aktyvūs yra „Dinamo“ krašto saugai, jie atakose jungiasi į vidurį, o krašto gynėjai žaidžia beveik kaip krašto saugai. Manau, mes tuo galime pasinaudoti rengdami kontratakas“, - svarstė vilnietis.

Pasak gynėjo, futbole geras rezultatas visada yra pergalė, bet „Žalgiris“ galėtų būti patenkintas ir jei mačas šiandien baigtųsi rezultatyviomis lygiosiomis.

„Vis dėlto atvažiavome čia tikrai ne siekti lygiųjų ar pralaimėjimo minimaliu skirtumu. Atvažiavome laimėti“, - tvirtino G. Freidgeimas.