21 turas / Rug 05 , Šiauliai
21 turas / Rug 06 , Telšiai
21 turas / Rug 06 , Vilnius
21 turas / Rug 07 , Kaunas
21 turas / Rug 07 , Marijampolė
22 turas / Rug 12 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 17:00 , Jonava
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 17:55 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 17:55 , Panevėžys

Geriausiu gegužės mėnesio strategu tapo A. Skerla

Geriausiu gegužės mėnesio strategu tapo A. Skerla
hegelmannsports.lt nuotr.

Antrame „Optibet A lygos“ rate puikiai rungtyniavusios Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos strategas Andrius Skerla tapo geriausiu gegužės mėnesio treneriu.

Šiemet čempionate debiutavęs klubas gegužę atliko puikų šuolį bei atitrūko nuo apatinės turnyro lentelės dalies konkurentų ir šiuo metu užtikrintai rikiuojasi žemiau pirmojo ketverto.

„Hegelmann Litauen“ klubas praėjusį mėnesį pradėjo apmaudžia nesėkme 0:1 Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkams, tačiau po to 2:1 palaužė Vilniaus „Žalgirį“ bei iškovojo dar dvi pergales – 1:0 įveiktas Kėdainių „Nevėžis“ ir 3:1 patiesti Vilniaus „Riteriai“. Paskutiniame mėnesio mače debiutantų ir „Panevėžio“ akistata baigėsi lygiosiomis 0:0.

A. Skerlos kariauna puikiai žaidžia ir birželį: šiuo metu Kauno rajono klubas per 18 mačų yra iškovojęs 25 taškus ir žengia 5-oje pozicijoje.

Pirmą sykį karjeroje „Optibet A lygoje“ žaidžiančią ekipą treniruojantis futbolo specialistas tokio įvertinimo sulaukė susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus ir ekspertų bei žurnalistų įvertinimus.

„Gegužės mėnuo mums buvo tikrai labai geras, komanda rinko taškus, kilo turnyro lentelėje ir smagu, kad visa tai neliko nepastebėta. Man svarbus šis įvertinimas tuo, kad dar labiau tikėčiau tuo, ką mes darome.

Smagu, kad ši gegužės pradžioje prasidėjusi serija tęsiasi dar iki šiol ir mūsų tikslas ją išlaikyti kuo ilgiau. Norėčiau padėkoti žaidėjams, be kurių šių pergalių ir taškų tikrai nebūtų.

Trenerių štabas taip pat daug dirba, taip pat – medicina, kuri stato žaidėjus ant kojų. Vadovai irgi įneša didelį savo indėlį. Smagu, kad esu įvertintas ir einame toliau. Suprantu, kad sezonas ilgas ir visko dar gali būti, bet tvirtai stoviu ant kojų, kažkur neskraidau ir suprantu, kad norint kilti aukščiau reikia įdėti dar daugiau darbo“, – pasakojo A. Skerla.

„Hegelmann Litauen“ klubo vairininkui atiteks lygos partnerio „Vaga“ prizas. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Nike“.

Kovo mėnesio geriausiu treneriu tapo „Panevėžio“ atstovas Joao Martinsas, o balandį – Marijampolės „Sūduvos“ vairininkas Victoras Basadre.

Gegužę A. Skerlai konkurenciją sudarė „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris Rokas Garastas ir „Dainavos“ vedlys Tomas Ražanauskas.