7 turas / Bir 28 , Kaunas
7 turas / Bir 28 , Vilnius
7 turas / Bir 28 , Panevėžys
8 turas / Lie 03 , Vilnius
8 turas / Lie 03 , Panevėžys
8 turas / Lie 04 , Marijampolė
9 turas / Lie 11 15:00 , Kaunas
9 turas / Lie 11 18:00 , Panevėžys
9 turas / Lie 12 17:00 , Vilnius
10 turas / Lie 18 13:00 , Kaunas
10 turas / Lie 19 17:00 , Panevėžys
10 turas / Lie 19 19:00 , Gargždai
11 turas / Lie 23 18:00 , Kaunas
11 turas / Lie 23 19:00 , Marijampolė

Futbolo madas diktuoja trys klubai

Futbolo madas diktuoja trys klubai
foto: Justas Petrulis

Devyni taškai. Tokia praraja po 14-ojo turo atsivėrė tarp trečiąją ir ketvirtąją vietas „SMScredit.lt A lygoje užimančių komandų. Lyderių trejeto šuolį lėmė Panevėžio „Ekrano“ pergalė Marijampolėje, dar labiau nutolinusi pirmaujančias komandas nuo šio miesto „Sūduvos“. Kartu su „Ekranu“ turnyro lentelės viršuje esantys Vilniaus „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Atlantas“ savaitgalį triuškino varžovus iš turnyro lentelės dugno.

Taktika. „Ekrano“ pergalę Marijampolėje lėmė vienintelis Aurimo Vertelio įvartis. Daugiau į „Sūduvos“ vartų stačiakampį panevėžiečiai nesmūgiavo, bet ir varžovams leido susikurti vos porą progų įmušti. „Laimėjome taktiškai“, - reziumavo „Ekrano“ treneris Valdas Dambrauskas, pabrėžęs, kad jo treniruojamai komandai pavyko suvaldyti „Sūduvos“ lyderius Nerijų Valskį ir Valentiną Baranovskį, o Rafaelio Ledesmos pasirodymui aikštėje antrajame kėlinyje taip pat buvo pasirengta.

Vėl septyni. „Žalgiris“ antrą kartą iš eilės laimėjo 7:0. Šįkart – prieš Alytaus „Dainavą“. Įvarčius Vilniaus komandoje, kuri pirmą kartą šį sezoną išsiveržė į priekį rezultatyviausių lygos komandų lenktynėse, kuriose visą sezoną pirmavo „Ekranas“, šįsyk mušė šeši futbolininkai. Tarp jų nebuvo prieš tai penkiose dvikovose iš eilės kamuolį į vartus siuntusio Kamilio Bilinskio. Bet taip nutiko  todėl, kad treneris Marekas Zubas šįkart neleido jo į aikštę.

Badas. Tokio užsitęsusio pergalių alkio „Dainava“ jau seniai nejautė. Alytiškiai nelaimėjo daugiau nei du mėnesius – vienintelę pergalę „SMScredit.lt A lygoje“ jie iškovojo trečiajame ture kovo 16-ąją. Ar artimiausiu metu ši serija gali nutrūkti? Žaidžiant taip, kaip dzūkų komanda rungtyniauja dabar – vargu.

Skersvėjai. Jie gūdžiai švilpauja tarp „Dainavos“ ir Tauragės „Tauro“ vartų virpstų. Per pastaruosius tris turus abi autsaiderių komandos praleido po 14 įvarčių. Tauragiškiai šįsyk 0:4 nusileido „Atlantui“.

Namo. Į Klaipėdą sugrįžusius „Atlanto“ futbolininkus „Žalgirio“ stadiono tribūnose pasitiko 1200 žiūrovų. Komanda jiems už palaikymą atsidėkojo pergale. Iki tol namų rungtynes klaipėdiečiai žaidė ant dirbtinės dangos Gargžduose.

Grįžo. Traumą išsigydęs Evaldas Razulis – vėl aikštėje, o kartu su juo – ir įvarčiai. Rezultatyviausias „SMScredit.lt A lygos“ snaiperis ilgai negaišo. Vienuoliktąjį savo tikslų smūgį šį sezoną žiūrovams jis patiekė praėjus devynioms minutėms nuo tada, kai  aikštėje pakeitė Žilviną Kymantą.

Gailestingi. Gargždų „Banga“ ir Pakruojo „Kruoja“ tarpusavio rungtynėse sukūrė krūvą progų. Pirmajame kėlinyje jas į kairę ir dešinę švaistė Pakruojo komanda, antrajame – jos varžovai. Galutinis rezultatas – 0:0.