19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

FK “Ekranas” ir toliau diktuoja madas išmaniosiose futbolo technologijose

FK “Ekranas” ir toliau diktuoja madas išmaniosiose futbolo technologijose
fkekranas.lt

Šių laikų technologijoms pirmyn žengiant dideliais žingsniais FK „Ekranas“ savo gerbėjams pristato dar vieną išmanią naujieną. Startuoja futbolo klubo „Ekranas“ ir informacinio partnerio, žurnalo IQ, pasiūlymas futbolo mėgėjams, tapsiantis naujove Lietuvos sporto žiniasklaidos padangėje.

Nuo šiol vartydami žurnalą IQ, Panevėžio dienraštį „Sekundė“ ar savaitraštį „Panevėžio balsas“ ieškokite prie straipsnio esančios nuotraukos, pažymėtos „IQ Play“ logotipu. Į savo išmanųjį telefoną atsisiųskite nemokamą „IQ Play“ programėlę, ją įdiegę paleiskite, nukreipkite telefono kameros objektyvą į paveikslėlį ir palaukite kelias akimirkas. Programėlė atpažins nuotrauką, ir jau netrukus jūsų telefone bus rodomas naujienos vaizdo įrašas!

Viskas, ką Jums reikia padaryti norint būti su „Ekranu“ visur ir visada, tai turėti išmanųjį telefoną, parsisiųsti šią programėlę ir ieškoti spaudoje straipsnių, kurių nuotraukos kampe puikuotųsi „IQ Play“ logotipas.

„IQ Play“ programėlė buvo sukurta siekiant šiuolaikines technologijas priartinti prie tradicinių žiniasklaidos produktų. Tai leidžia skaitytojams pateikti papildomą vaizdo turinį, suteikti daugiau informacijos ir emocijų. Džiugu, kad ir kitos žiniasklaidos priemonės, ar, kaip šiuo atveju, sporto klubai, naudojasi „IQ Play“ programėle bendrauti su savo auditorija. Tai įdomu ir patogu – juk mobilųjį telefoną turime kiekvienas, o laikraštis ar žurnalas telpa kišenėje ar rankinėje“, - sakė Ovidijus Lukošius, žurnalo IQ vyriausiasis redaktorius.

„IQ Play“ programėlę išmaniesiems telefonams su „iOS“ ar „Android“ operacinėmis sistemomis galite rasti čia: http://iq.lt/iq-programele/ arba „Apple Store“ ir ‚Google Play“.

Pateikiame Jums išsamią instrukciją, kaip įsidiegti „IQ Play“ programėlę:

1. Atsisiųskite ir paleiskite programėlę „IQ Play“.
2. Nukreipkite savo telefono ar planšetės vaizdo kamerą į žurnalo puslapį ar nuotrauką su „IQ Play“ ženklu.
3. Stebėkite, kaip turinys aktyvinamas.
4. Norėdami žiūrėti vaizdą per visą ekraną, spustelkite ekraną du kartus.

Lietuvos futbolo čempionai jau daugelį metų žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis. 2008-ųjų metų rugpjūtį klubas įkūrė savo televiziją FKE TV, kuri iki šiol išlieka lydere tarp visų Lietuvos futbolo klubų. Profesionalius vaizdo klipus ir reportažus jau įvertino ne vienas šimtas tūkstančių futbolo gerbėjų. Išmanizacijos amžių Lietuvoje FK „Ekranas“ pasitiko 2011-ųjų metų pabaigoje, pristatydamas programėlę išmaniesiems telefonams. Naudodamiesi šia programėle klubo gerbėjai gali savo telefonu matyti visą informaciją apie klubą, rezultatus, rungtynes, turnyro lentelę ir kitas naujienas.