1 turas / Kov 06 19:30 , Vilnius
1 turas / Kov 07 17:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 18:30 , Vilnius
2 turas / Kov 13 19:00 , Vilnius
2 turas / Kov 14 16:00 , Gargždai
2 turas / Kov 15 18:00 , Marijampolė
3 turas / Kov 19 19:30
3 turas / Kov 21 13:00

FC "Šiauliai" prisijungė prie akcijos "Darom 2013"

FC "Šiauliai" prisijungė prie akcijos "Darom 2013"
foto: Justas Niauronis/fcsiauliai.lt

Šiais metais, kiek vėliau nei įprasta, prasidėjo visuotinė aplinkos švarinimo nuo šiuklių akcija "Darom 2013". Prie šios iniciatyvos tradiciškai prisjungė ir "Šiaulių" futbolininkai bei "Šiaulių futbolo akademijos" auklėtiniai kartu su treneriais. "Šiaulių" futbolininkai darbavosi aplink centrinį miesto stadioną, tuo tarpu ŠFA auklėtiniai plūšėjo aplink Gytarių aikštę.

Nuo pat akstyvo ryto susirinkę futbolininkai pasipuošė specialiai akcijai skirtoms pirštinėms, šiukšlių maišais ir entuziastingai kibo į darbą. Vyrai paplūšėjo kaip reikiant, mat neilgai trukus jau galėjai matyti pilnus šiukšlių prikrauts maišus. Žaidėjus buvo galima išgirsti juokaujant, kad toks apšilimas prieš treniruotę įmanomas tik kartą metuose - kuomet dalyvaujama akcijoje "Darom".

Tuo tarpu veiksmas Gytarių stadiono prieigose taip pat virė pilnu pajėgumu. Kupini gerų emocijų darbavosi ir treneriai ir administracija ir jaunieji ŠFA futbolininkai. Neilgai trukus jau buvo sukrautos nemažos krūvos šiukšlių maišų kartu su neaiškiomis aplinkybėmis aplink stadioną atsiradusiomis padangomis.

"Šiaulių" treneris Tomas Kančelskis apie akciją kalbėjo: "Smagu, kad visas miestas tvarkosi ir gražina savo aplinką. Tik sužinoję, kad ir šiemet bus rengiama tokia iniciatyva, negalėjome likti abejingi ir mielai prisijungėme prie šios puikios akcijos. Šaunuoliai vyrai, kad surinko daug šiukšklių ir taip bent kažkiek prisdėjome prie savo aplinkos tvarkymo. Smagu, kad tokiu būdu galime atiduoti duoklę visuomenei".