21 turas / Rug 05 , Šiauliai
21 turas / Rug 06 , Telšiai
21 turas / Rug 06 , Vilnius
21 turas / Rug 07 , Kaunas
21 turas / Rug 07 , Marijampolė
22 turas / Rug 12 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 17:00 , Jonava
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 17:55 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 17:55 , Panevėžys

Pokyčiai trijose komandose

Pokyčiai trijose komandose
Elvio Žaldario nuotr.

„Optibet A lygoje“ ir „Optibet Pirmoje lygoje“ rungtyniaujančios futbolo akademijos „Šiauliai“ gretas paliko dar vienas futbolininkas.

Abipusiu susitarimu komandą paliko iš Panevėžio kilęs Ronaldas Misiūnas. Praėjusiame sezone šiauliečių gretas papildęs 22-ejų sulaukęs saugas buvo tapęs vienu iš kertinių šiauliečių komandos futbolininkų, padėjusiu iškovoti antros pagal pajėgumą šalies lygos nugalėtojų titulą.

Futbolininkas iš viso geltonai juodus marškinėlius vilkėjo 31 kartą, per kuriuos pelnė 10 įvarčių ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų savo komandos draugams. 

Futbolo akademija „Šiauliai“ dėkoja Ronaldui už atiduotą indėlį pastaraisiais metais ir linki sėkmės tolimesnėse karjeros stotelėse.

***

Daugiau nei ketverius metus Vilniaus „Riteriams“ atstovavęs Justinas Marazas atsisveikino su klubu. Įspūdingas startas jam garantavo nuomos sutartį su lenkų „Ekstraklasa“ Plocko „Wisla“ klubu bei debiutą nacionalinėje rinktinėje. Deja, vis atsinaujinančios traumos neleido futbolininkui įsibėgėti nei Lenkijoje, nei vėliau grįžus į Vilnių.

„Justinas jau daugiau nei metus atlieka įvairius gydymus, reabilitacijas, tačiau vis dar jaučia traumos padarinius. Puikiai suprantu, koks išvargintas jaučiasi. Žaidėjas nori pertraukos šiame sudėtingame periode ir mes jį visapusiškai palaikome. Linkime Justinui Marazui stiprybės ir sėkmės tiek tolimesnėje karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Vos šešiolikos prie klubo prisijungęs ir pirmaisiais metais B komandai atstovavęs J. Marazas iš viso „Optibet A lygoje“ sužaidė 68 rungtynes, per kurias pasižymėjo devyniais įvarčiais ir trimis rezultatyviais perdavimais.

2021 metais futbolininko statistika buvo gerokai skurdesnė – vos septynerios rungtynės, per kurias neįmušta nei įvarčių, nei atlikta rezultatyvių perdavimų. Paskutinės jo rungtynės buvo sužaistos praėjusių metų lapkričio 5 dieną namuose prieš „Panevėžį“.

***

Įpusėjus sezonui su Telšių „Džiugo“ klubu atsisveikina puolėjas Rokas Krušnauskas.

26-erių metų futbolininkas per trylika rungtynių „Optibet A lygoje“ spėjo pasižymėti kartą, kuomet susitikime prieš Gargždų „Bangą“ įmušė įvartį bei išplėšė lygiąsias.

„Džiugas“ dėkoja R. Krušnauskui už atsidavimą bei pastangas treniruotėse ir rungtynių metu, o taip pat linki sėkmės tolimesniuose karjeros etapuose.