1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
2 turas / Geg 30 15:00 , Vilnius
2 turas / Geg 30 17:00 , Gargždai
2 turas / Bir 01 18:00 , Marijampolė
3 turas / Bir 06 13:00 , Kaunas
3 turas / Bir 06 17:00 , Panevėžys
3 turas / Bir 07 17:00 , Vilnius
4 turas / Bir 13 13:00 , Kaunas
4 turas / Bir 13 17:00 , Gargždai

E.Razulis: dabar ne laikas sureikšminti savo įvarčius

E.Razulis: dabar ne laikas sureikšminti savo įvarčius

Klaipėdos „Atlanto“ puolėjas Evaldas Razulis Alytaus „Dainavai“ smogė negailestingai. „SMScredit.lt A lygos“ šeštojo turo rungtynėse 27 metų snaiperis įmušė penkiskart. Dar daugiau – jis tai padarė mažiau nei per pusvalandį žaidimo, nuo pirmojo kėlinio vidurio iki antrojo pradžios.

Britų žiniasklaida panašiu atveju rėktų: „Penkių žvaigždučių Razulis nuskandino „Dainavą“ ar kaip nors panašiai. Pats puolėjas, kuris dabar „SMScredit.lt A lygoje“ yra įmušęs šešiskart ir tik vienu įvarčiu nusileidžia snaiperių klasifikacijos lyderiui „Šiaulių“ gruzinui Georgijui Alaverdašvili, savo benefisą vertina žemaitiškai santūriai.

Penki įvarčiai per vienerias rungtynes. Kaip jautiesi?

Nemanau, kad reikia tuos įvarčius sureikšminti. Apie tai ir po rungtynių kalbėjome. Nieko išskirtinio neįvyko. Reikia žiūrėti, kas bus toliau.

Ar anksčiau esi mušęs penkis įvarčius per rungtynes?

Gal antroje lygoje ar vaikų varžybose. A lygoje – tikrai ne.

Pirmose trejose čempionato rungtynėse, kurių dvejos „Atlantui“ susiklostė labai sėkmingai, neįmušei. Po to – šeši tikslūs smūgiai per dvejas rungtynes. Forma gerėja?

Gal. Grįžę iš stovyklos Turkijoje pradžioje turėjome pratintis prie dirbtinių aikščių. Kitas dalykas – daug priklauso ir nuo sėkmės. Gerai, kai realizuoji visas progas, kurias turi.

Šio sezono pradžioje pirmą kartą sulaukei kvietimo į nacionalinę rinktinę. Kontrolinėse rungtynėse Albanijoje įmušei, bet jausmas turbūt buvo dviprasmiškas?

Taip, sėkmingai įsijungiau į žaidimą nuo suolo, įmušiau įvartį, todėl buvo visai smagu. Bet pats rungtynių rezultatas 1:4 - apmaudus.

Ką pasakytum apie naująjį „Atlanto“ trenerį Konstantiną Sarsaniją?

Turbūt per karjerą nesu dirbęs su tokio lygio specialistu. Daugelis žmonių, vertindami mus, pirmiausia kalba apie pinigus, kuriuos klubas turi. Aš manau, kad ne vien pinigai lemia rezultatus. Esu įsitikinęs, kad, jei neturėtume K.Sarsanijos, nei būtume taip startavę, nei užimtume tą vietą, kurią užimame dabar. Aukšto lygio specialistas, geras žmogus. Iš tų trenerių, su kuriais dirbau, gal tik Saulius Vertelis man padarė tiek įtakos.

S.Vertelis buvo tavo pirmasis treneris?

Taip, esu iš Mažeikių, ten S.Vertelio treniruojamas ir pradėjau žaisti.

Ar atsimeni tą futbolo bumą Mažeikiuose, kai „Romar“ futbolininkai stadione per kiekvienas rungtynes surinkdavo tūkstančius žiūrovų?

Atsimenu. Kai „Romar“ žlugo, S.Vertelis surinko mus į vaikų komandą. Rezultatai buvo geri. Tos komandos žaidėjai – Rytis Leliūga iš „Žalgirio“, Aurimas Vertelis iš „Ekrano“, Vaidas Pocevičius iš „Kruojos“ - ir dabar sėkmingai žaidžia A lygoje.

Vėliau buvo Rusija. Į Samaros „Krylja sovetov“ išvykai jaunas, sulaukęs vos šešiolikos, ir praleidai šiame klube penkerius metus. Kaip vertintum tą laikotarpį?

Pirmi du sezonai buvo geri, kalbėjo, kad netrukus būsiu pasirengęs žaisti pirmoje klubo komandoje. Bet paskui pasipylė traumos. Be to, gal per jaunas išvažiavau – kamavo namų ilgesys, kurį jaučia ne tik šešiolikmečiai žaidėjai. Gal ir užsibuvau Rusijoje per ilgai, gal nereikėjo ten tiek metų sėdėti.

Ar planuoji įleisti šaknis Klaipėdoje ilgesniam laikui?

Futbolininko gyvenimas toks, kad niekada nežinai. Kontraktą esu pasirašęs metams su galimybe jį pratęsti dar vienam sezonui. Bet jeigu primušiu 40 įvarčių, turbūt sudominsiu stipresnių lygų klubus. Kita vertus, gali būti ir taip, kad sezono pabaigoje turėsiu tuos pačius šešis, kuriuos esu įmušęs dabar.

Uostamiestyje gyveni su šeima?

Taip, vedžiau pernai. Klaipėdoje nuomojamės butą.

Balandžio pradžioje atšventei 27-ąjį gimtadienį. Ar galima sakyti, kad dabar daliji gimtadienio dovanas pats sau?

Taip, malonias dovanas. Užpernai sužaidžiau gerą sezoną „Kaune“, pernykštis „Atlante“ nebuvo sėkmingas. Bet jei tęsis taip, kaip yra dabar, gal šis sezonas ir praėjusių metų įspūdžius kompensuos.