19 turas / Spa 20 , Gargždai
19 turas / Spa 20 , Marijampolė
19 turas / Spa 28 , Vilnius
20 turas / Spa 31 , Panevėžys
20 turas / Spa 31 , Kaunas
20 turas / Lap 14 , Vilnius

„Ekrano“ kelyje – gerą formą demonstruojantys „Šiauliai“

„Ekrano“ kelyje – gerą formą demonstruojantys „Šiauliai“
foto: Tomas Stasevičius/tst-foto.lt

Panevėžio „Ekranas“ ketvirtadienį 17 val. Šiauliuose A lygos XVIII ture susitiks dvi pergales iš eilės iškovojusia „Šiaulių“ ekipa.

Pirmojo rato kova Panevėžyje baigėsi mėlynai raudonųjų pergale 3:1.

Ir viena, ir kita komanda turės nuostolių dėl nuobaudų, nors "Šiauliams" jie, ko gero, bus skausmingesni - vienas "Šiaulių" komandos lyderių Stjepanas Babičius užsidirbo jau aštuntą geltoną kortelę. Tai reiškia, kad kroatui vasaros atostogos prasideda anksčiau nei jis planavo, nes nuostatai teigia, jog pagrindiniam "Šiaulių" žaidimo dirigentui teks praleisti dvejas rungtynes. "Ekranui" dėl kortelių negalės padėti gynėjas Aivaras Meškinis.

Mintimis apie būsimą mačą pasidalino vienas komandos lyderių, sėkmingai po traumos į aikštę sugrįžęs Rytis Pilotas.

„Šiauliai“, kaip matėme, iškovojo pergalę prieš „Atlantą“, palaužė „Bangą“. Tikrai nebus lengva su jais žaisti, ypač Šiauliuose. Darysime viską, ką geriausiai mokame, rezultatas – nesvarbu, svarbiausia, kad jis būtų pergalingas.

Vidurio gynėjų grandyje negalės žaisti Aivaras Meškinis, tačiau šioje pozicijoje turime iš ko pasirinkti: visi lygiaverčiai žaidėjai, bus kas Aivarą pakeičia.

Niko Tokičių „Šiaulių“ ekipoje galime įvardinti kaip lyderį, muša įvarčius, tačiau, manau, mūsų centriniai gynėjai turėtų jį neutralizuoti.

Rungtynėse su „Atlantu“ įsilieti į mačą nuo antro kėlinio nebuvo lengva. Fizinės galimybės dar nėra tokios, kokių norėtųsi, reikia gerinti formą po traumos. Treneris patarė neskubėti, palengva įsilieti į rungtynes. Taip ir stengiausi daryti.

Dar fizinė forma nėra optimali, tačiau su laiku ją įgysiu, viskas turėtų susitvarkyti“, - kalbėjo gynėjas Rytis Pilotas.

A lygos XVIII turo rungtynės tarp „Šiaulių“ ir „Ekrano“ prasidės 17 val. Šiaulių miesto stadione.