7 turas / Bir 28 , Kaunas
7 turas / Bir 28 , Vilnius
7 turas / Bir 28 , Panevėžys
8 turas / Lie 03 , Vilnius
8 turas / Lie 03 , Panevėžys
8 turas / Lie 04 , Marijampolė
9 turas / Lie 11 15:00 , Kaunas
9 turas / Lie 11 18:00 , Panevėžys
9 turas / Lie 12 17:00 , Vilnius
10 turas / Lie 18 13:00 , Kaunas
10 turas / Lie 19 17:00 , Panevėžys
10 turas / Lie 19 19:00 , Gargždai
11 turas / Lie 23 18:00 , Kaunas
11 turas / Lie 23 19:00 , Marijampolė

Edvinas Girdvainis: "Lygiųjų Vilniuje mums neužteks"

Edvinas Girdvainis: "Lygiųjų Vilniuje mums neužteks"
foto: Tomas Stasevičius/tst-foto.lt

Panevėžio "Ekranas" trečiadienį vyksta į Vilnių, kur susitiks su šiuo metu čempionate lyderiaujančiu VMFD "Žalgiriu". Principiniai varžovai LFF stadione susikaus 19:30.

Prieš vienas svarbiausių sezono rungtynių fkekranas.lt pakalbino mėlynai raudonų ekipos gynėją Edviną Girdvainį. Futbolininkas tvirtina, kad komanda pasiruošusi kautis iš paskutiniųjų ir iš Vilniaus grįžti su pergale. Gynėjas pripažįsta, kad laimėti prieš "Žalgirį" bus sunku, tačiau viskas įmanoma.

- Edvinai, sekmadienį pralaimėta labai svarbi dvikova prieš "Kruoją". Ar ši nesėkmė komandos nepalaužė?

- Tikrai ne. Žinoma, sunku būna po kiekvieno pralaimėjimo. Bet šis sezonas jau toks, kad ne visada pavyksta laimėti. Manau, kad pralaimėjimai suteikia sportinio pykčio ir dar didesnio noro nugalėti. Kovoje prieš "Žalgirį", bent jau man asmeniškai, motyvacijos tikrai netrūks.

- Kokios tavo mintys apie būsimą mačą Vilniuje?

- Tikimės sunkių rungtynių. Norime sužaisti kuo geriau ir įrodyti, kad "Žalgiris" nėra neįveikiamas. Tikiuosi, kad bus viskas gerai ir namo be taškų negrįšime.

- Pastaruoju metu VMFD "Žalgiris" pralaimėjo Klaipėdohe, lygiosiomis sužaidė Marijampolėje. Gal tai reiškia, kad jie šiuo metu ne pačios geriausios formos?

- Abejoju, kad jų forma būtų prasta. Manau, kad tie pralaimėjimai yra tiesiog futbolo dalis. Būna visko. Negali visą sezoną laimėti. Lygiųjų ir pralaimėjimų pasitaiko visiems. Tik vieniems daugiau, o kitiems mažiau.

- O, tavo akimis, kokia mūsų komandos forma?

- Manau, kad šiuo metu gera, nes per dviejų savaičių pertrauką ruošėmės tikrai atsakingai. Asmeniškai pats taip pat esu sveikas ir pasiruošęs žaidimui. Aišku, sezono pabaiga visada būna sunkiausia.

- Kokie buvo trenerių nurodymai prieš trečiadienio susitikimą?

- Antradienį vakare turėjome dar vieną treniruotę prieš rungtynes. Planų ir kokių konkrečiai veiksmų imsimės, savaime suprantama, atskleisti negaliu, bet treneriai akcentuoja šimtaprocentinį susikaupimą. Ko gero, šiose rungtynėse spręsis, kurią vietą galime užimti šiame sezone.

- Po prarastų trijų taškų Pakruojyje lygiosios su VMFD "Žalgiriu" netenkins?

- Aišku, lygiosios irgi taškas, tačiau galiu patikinti, kad vieno taško mums bus negana. To tikrai neužtenka. Turime laimėti ir namo važiuoti su trimis taškais.

- Akistata su VMFD "Žalgiriu" vyks ant dirbtinės dangos. Ar šis faktas gali lemti vienos iš komandų pranašumą?

- Nesame įpratę žaisti ant sintetikos. Dirbtinė veja bus pliusas "Žalgiriui". Kaip mums seksis ant jos tvarkytis - pažiūrėsime. Mums įprasta futbolą žaisti ant natūralios vejos.