12 turas / Geg 04 , Vilnius
13 turas / Geg 14 , Kaunas
13 turas / Geg 14 , Vilnius
13 turas / Geg 14 , Gargždai
13 turas / Geg 15 , Panevėžys
13 turas / Geg 15 , Šiauliai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 21 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 21 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 14 turas / Geg 22 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 22 17:30 , Vilnius
Tiesiogiai 14 turas / Geg 29 17:30 , Jonava
Tiesiogiai 15 turas / Bir 17 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 15 turas / Bir 18 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 15 turas / Bir 18 19:00 , Vilnius

E. Girdvainis lieka „Kauno Žalgiryje“

E. Girdvainis lieka „Kauno Žalgiryje“
zalgiris.lt nuotr.

Vasaros pabaigoje prie „Kauno Žalgirio“ klubo prisijungęs Edvinas Girdvainis ir toliau rungtyniaus Kaune – šią savaitę centro gynėjas ir klubas pratęsė sutartį.

Iki šiol E. Girdvainis tobulėjo „Padova“ klubo jaunimo sistemoje bei rungtyniavo Panevėžio „Ekrano“, „Marbella“ (Ispanija), Glivicių „Piast“ (Lenkija), Tomsko „Tom“ (Rusija), Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis), „Kesla“ (Azerbaidžanas), Rygos RFS (Latvija) ir Krėfeldo „Uerdingen“ (Vokietija) klubuose.

„Žiūrint į perspektyvą – ateinantys metai man yra labai svarbūs. Manau, kad su mūsų trenerių štabu ir sąlygomis Kaune, tikrai galiu pajudėti į priekį. Tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių likti Kaune, o už sudaromas sąlygas ačiū klubo vadovams“, – Žalgiris.lt sakė E. Girdvainis.

28-erių gynėjas yra nuolat kviečiamas į nacionalinę šalies vyrų futbolo rinktinę, kurioje yra sužaidęs jau daugiau nei 30 rungtynių. Žiemą E. Girdvainis kalbėjosi ir su kitais klubais, tačiau galiausiai priėmė sprendimą likti Kaune.

„Kalbų būna visada, bet kol neturi kontrakto ant stalo, niekada negali būti tikras. Dar galėjau laukti, bet nežinia, ar būčiau sulaukęs, o kaip ir minėjau, tai yra labai svarbūs metai, pats tas laikas, kai vidurio gynėjas turi rungtyniauti“, – svarstė 93-iuoju numeriu pažymėtų „Kauno Žalgirio“ marškinėlių savininkas.

Rugpjūčio mėnesį prie žaliai baltų prisijungęs futbolininkas greitai tapo svarbia komandos gynybos linijos dalimi, svariai prisidėjo prie antrus metus iš eilės iškovotų bronzos medalių, iki sezono pabaigos sužaidė 11 rungtynių „Optibet A lygoje“ ir visas jas pradėjo startinėje sudėtyje.

„Tą sezono ketvirtį vertinčiau visai neblogai, bet nemanau, kad parodžiau viską, ką galiu. Į klubą vis tik atėjau ilgai nežaidęs, be praktikos, todėl esu tikras, kad galiu atrodyti geriau. Atvykus man buvo svarbiausia žaisti. Vieną susitikimą praleidau dėl geltonų kortelių, tačiau gavau tai, ko ir atvažiavau. Šiek tiek trukdė smulkios traumos, dėl kurių negalėjau sužaisti ir rinktinėje, bet svarbiausia, kad pasiekėme tikslą – iškovojome trečią vietą ir teisę žaisti Europoje“, – pasakojo daug patirties sukaupęs žaidėjas.

Kartu su „Kauno Žalgirio“ komanda E. Girdvainis sportuoti pradėjo nuo pat pasirengimo pradžios – sausio šeštosios.

„Manau, kad dirbame protingai – neperspaudžiame ir po truputį įsivažiuojame, todėl tikiu, kad sezono pradžioje būsime geriausios sportinės formos. Kiekvienoje dvikovoje sieksime pergalės ir sezono pabaigoje žiūrėsime, kur su tokiu požiūriu atsidursime“, – tikino futbolininkas.