19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

„Džiugas“ pasipildė dviem naujokais

„Džiugas“ pasipildė dviem naujokais
fcdziugas.lt

Įpusėjus „Optibet A lygos“ sezonui, Telšių „Džiugas“ pasistiprino nauju žaidėju – prie Žemaitijos sostinės ekipos prisijungė brazilas Jeffersonas Reisas de Jesusas, vadinamas tiesiog Jeffersonu.

25-erių žaidėjas įprastai rungtyniauja krašto saugo pozicijoje, tačiau gali pasislinkti ir į puolėjo poziciją. Brazilas į Telšius atvyksta iš gimtosios šalies, kur šiame sezone spėjo parungtyniauti ASA ir „Operario“ klubuose.

Prieš tai „Džiugo“ naujokas spėjo paragauti ir legionieriaus duonos. 2019 metais saugas iš gimtosios Brazilijos atvyko į Armėniją, kur apsivilko Jerevano „Alaškert“ marškinėlius ir kartu su šia ekipa iškovojo Armėnijos taurę, taip pat žaidė atrankose į UEFA Čempionų ir Europos lygas.

Armėnijos aukščiausioje lygoje saugas sužaidė 9 rungtynes, įmušė 2 įvarčius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Po sėkmingo sezono Armėnijoje brazilas išvyko į Iraną, kur apsivilko šios šalies aukščiausioje lygoje rungtyniaujančios Tebrizo „Machine Sazi“ marškinėlius.

Pasak „Džiugo“ vadovo Martyno Armalio, šis žaidėjas neabejotinai sustiprins komandos atakuojantį potencialą: „Šį žaidėją stebėjome jau kuris laikas ir džiaugiamės, jog pavyko jį pasikviesti į Telšius. Jo gebėjimai aikštėje abejonių nekelia, tad darome viską, kad Jeffersonas kuo greičiau prisitaikytų prie naujos aplinkos ir pilnai parodytų savo sugebėjimus“.

Brazilas vilkės 95-tuoju numeriu pažymėtais marškinėliais.

Sezono eigoje sulaukėme dar vieno papildymo – prie ekipos prisijungė bulgaras Miroslavas Puškarovas.

26-erių gynėjas į „Džiugą“ atvyksta iš antrame pagal pajėgumą Bulgarijos divizione besivaržančios Dobričiaus „PFK Dobrudža“ ekipos, kur šiame sezone gynėjas spėjo sužaisti 14 rungtynių ir pasižymėti vienu įvarčiu.

Žaidėjas per savo karjerą taip pat rungtyniavo Plovdivo „Maritsa 1921“ ir „Evrokolezh“ klubuose, 2018–2019 metais legionieriaus duonos ragavo Islandijoje, kur atstovavo Reikjaviko „Leiknir“.

Praėjusiame sezone bulgaras gynė „Dobrudža“ klubo garbę, žaidžiančio antroje pagal pajėgumą Bulgarijos lygoje.

Aukštu ūgiu išsiskiriantis futbolininkas yra nominalus centro gynėjas, tačiau savo karjeroje yra rungtyniavęs ir atraminio saugo pozicijoje.

M. Puškarovas vilkės 3-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais.