11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė

Dviejų čempionato klubų akistatoje nugalėtojas nepaaiškėjo

Utenos „Utenio“ ekipa sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes. Uteniškiai Jonavoje sužaidė lygiosiomis su vietos ekipa 1:1 (0:0).

Aktyviau rungtynes pradėjusi Jonavos ekipa šeimininkavo „Utenio“ aikštės pusėje, savo ruožtu, uteniškiai pavieniais veiksmais atsakydavo į varžovų atakas.

32-ąją minutę „Utenio“ gynėjas savo baudos aikštelėje prasižengė prieš „Lietavos“ žaidėją. Patikimai žaidęs uteniškių vartininkas atrėmė baudinį ir išgelbėjo „Utenio“ ekipą nuo pirmojo įvarčio. Į ilgąją pertrauką abi vienuolikės iškeliavo esant lygiam rezultatui.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo uteniškiai ir kėlinio pradžioje Igoris Poručinskis galėjo nubausti varžovus, bet smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto.

56-ąją rungtynių minutę uteniškiai dar kartą galėjo išsiveržti į priekį, kai Arsenijus Buinickis perkėlė kamuolį per varžovų vartininką, bet smūgiuotas kamuolys kliudė virpstą.

72-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis: nepasisekė „Utenio“ gynėjui Lukui Valvoniui kuris galva nukreipė kamuolį į savo vartus, tačiau netrukus uteniškiai išlygino rezultatą.

81-ąją rungtynių minutę A. Buinickis po I. Poručinskio perdavimo galva nukreipė kamuolį į šeimininkų vartus ir išlygino rezultatą.

Artėjant rungtynėms į pabaigą, abi ekipos stengėsi atakuoti, bet nė vienai komandai pasižymėti nepavyko ir rungtynės baigėsi lygiu rezultatu.

Jonavos „Lietava“ – Utenos „Utenis“ 1:1 (0:0).

„Utenis“: peržiūroje dalyvaujantis vartininkas (72‘ L. Paukštė), A. Tručinskas (46‘ R. Freidgeimas), G. Zagurskas (46‘ žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje), V. Polianskis (59‘ A. Levšinas), L. Valvonis, V. Jeriomenka, T. Dombrauskis (46‘ M. Krasnovskis), J. Morozas (46‘ žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje), D. Romanovskis (46‘ I. Poručinskis), K. Levšinas (46‘ žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje), žaidėjas dalyvaujantis peržiūroje (46‘ A.  Buinickis).

„Lietava“: G. Kvedaras, V. Borovskis, E. Žarskis, B. Spietinis, L. Miščiukas, T. Salamanavičius, T. Eliošius, A. Paškevičius, D. Galkevičius, R. Krušnauskas ir L. Stonkus.