31 turas / Spa 18 , Alytus
31 turas / Spa 18 , Vilnius
31 turas / Spa 18 , Telšiai
32 turas / Spa 22 , Šiauliai
32 turas / Spa 22 , Panevėžys
32 turas / Spa 22 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 23 18:30 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 23 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 26 14:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 26 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 26 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 27 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 27 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 18:25 , Marijampolė

Saugų duetas ir toliau atstovaus „Panevėžiui“

Saugų duetas ir toliau atstovaus „Panevėžiui“
FK „Panevėžys“ nuotr.

Tris sezonus „Panevėžio“ garbę gynęs Tautvydas Eliošius ir kitą sezoną rungtyniaus reprezentacinėje miesto komandoje. Su trisdešimtmečiu žaidėju šią savaitę buvo pratęsta sutartis.

Saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas į Panevėžį atvyko prieš 2019 metų sezoną, kuomet Aukštaitijos sostinės komanda iškovojo teisę rungtyniauti elitinėje šalies futbolo lygoje. Tiek ankstesniais metais, tiek šių metų sezone T. Eliošius buvo vienas „Panevėžio“ ekipos lyderių.

Šių metų „Optibet A lygos“ sezone saugas sužaidė 34 susitikimus, per kuriuos pelnė 4 įvarčius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Be to, T. Eliošius sužaidė keletą rungtynių Lietuvos nacionalinėje rinktinėje.

T. Eliošius su komandos draugais praėjusiais metais iškovojo Lietuvos futbolo federacijos taurę, o šiame sezone – Supertaurę.

„Mane tenkino sąlygos Panevėžyje, todėl gavus pasiūlymą iš klubo vadovų apsispręsti nebuvo sunku. Man čia viskas patinka, todėl kitų variantų neieškojau. Smagu, kad antrą sezoną iš eilės vėl rungtyniausime UEFA Konderencijų lygos turnyre“, – pratęsęs sutartį su „Panevėžiu“ kalbėjo T. Eliošius.

***

„Panevėžys“ pratęsė sutartį su su dar vienu iki šiol komandoje rungtyniavusiu žaidėju – graiku Chrysovalančiu Kozoroniu.

Didžiąją savo karjeros dalį rungtyniavęs savo gimtinėje futbolininkas į Panevėžį atvyko 2020 metų sezono viduryje ir iš karto tapo starto sudėties žaidėju. 29-erių metų atraminio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas šių metų Lietuvos čempionate sužaidė 32 susitikimus, per kuriuos pelnė vieną įvartį bei atliko du rezultatyvius perdavimus. Be to, Ch. Kozoronis kelis kartus buvo išrinktas į simbolinę A lygos turo rinktinę.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas pasidžiaugė, kad šis žaidėjas ir toliau atstovus Aukštaitijos sostinės ekipai.

„Džiaugiamės, kad Chrysovalantis lieka Panevėžyje. Praėjusio sezono viduryje atvykęs žaidėjas iš karto pritapo prie mūsų komandos ir tapo labai naudingu. Šis žaidėjas universalus – gali rungtyniauti tiek sau įprastoje atraminio saugo pozicijoje, tiek kitose pozicijose. Be to, šis futbolininkas pasižymi labai geru fiziniu pasirengimu“, – sakė B. Vaitiekūnas.