35 turas / Lap 02 , Marijampolė
36 turas / Lap 08 , Šiauliai
36 turas / Lap 08 , Alytus
36 turas / Lap 08 , Kaunas
36 turas / Lap 08 , Panevėžys
36 turas / Lap 08 , Raudondvaris

D.Šemberas ir K.Kalvaitis darbą baigė, lygai laikinai vadovaus M.Piečytė

D.Šemberas ir K.Kalvaitis darbą baigė, lygai laikinai vadovaus M.Piečytė

Neeiliniame visuotiniame Lietuvos futbolo klubo asociacijos A lyga narių susirinkime kandidatų į naujuosius lygos vadovus svarstymas buvo atidėtas.

Šiandien darbą lygoje galutinai baigė apie savo pasitraukimą balandžio viduryje paskelbęs direktorius Karolis Kalvaitis, kurio atsistatydinimo pareiškimas buvo patenkintas balandžio mėn.

Taip pat pateikusio prašymą atsistatydinti prezidento Deivido Šembero tąsyk buvo paprašyta apgalvoti savo sprendimą iki šio susirinkimo, bet jo lygos vadovas nepakeitė, todėl atsistatydinimas buvo priimtas.

Susirinkime buvo nuspręsta laikinai einančia lygos direktoriaus pareigas paskirti A lygos komunikacijos vadovę Medą Piečytę, kuriai asociacijos nariai padės vykdyti veiklas, kol bus išrinkti nauji lygos vadovai.

Audriaus Reipos nuotr.