32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda

"Druskininkų Hermio" taurės ketvirtfinalyje "Šiaulių" laukia "Klaipėdos Granitas"

"Druskininkų Hermio" taurės ketvirtfinalyje "Šiaulių" laukia "Klaipėdos Granitas"
foto: fkekranas.lt

Šiandien, Spalio 23 d. Šiaulių miesto savivaldybės stadione 18:00 įvyks pirmosios LFF „Druskininkų Hermio“ taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Klaipėdos Granito“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandų. Klaipėdiečiai jau yra iškovoję pirmosios lygos nugalėtojų vardą, tuo tarpu „Šiauliams“ vietiniame A lygos fronte liko tik teorinės galimybės pakovoti dėl aukštesnės – šeštosios pozicijos.

Abiejų komandų kelias į ketvirtfinalį buvo labai skirtingas. „Klaipėdos Granito“ ekipa į kovą dėl „Druskininkų Hermio“ trofėjaus stojo nuo pat pirmojo etapo. Birželio 26 d. klaipėdiečiai nesunkiai eliminavo Kuršėnų „Ventos“ komandą rezultatu 7:1.

Antrajame etape Klaipėdos komandai kelią mėgino pastoti II – osios Pietų zonos lyderiai Vilniaus „Gariūnai“. Šį kartą kova buvo kur kas įtemptesnė ir pergalę pavyko iškovoti tik minimaliu skirtumu 1:0.

Trečiajame etape „Klaipėdos Granitas“ nesunkiai susidorojo su taip pat pirmosios lygos ekipa „Šilute“. Šį kartą pergalę klaipėdiečiai šventė rezultatu 3:0.

Nuo ketvirtojo - aštuntfinalio „Druskininkų Hermio“ taurės etapo prisijungė ir likusieji „SMScredit.lt A lygos“ klubai. Čia Klaipėdos komandai sėkmė nusišypsojo burtuose. Po ceremonijos paaiškėjo jog teks kautis su LFF III lygos Vilniaus apskrities čempionato komanda „Taip“. Visgi rungtynės nebuvo tokios lengvos kaip buvo galima tikėtis ir klaipėdiečiai savo pranašumą įrodė tik 76 minutę, kuomet pergalingą rungtynių įvartį pelnė R. Poškus ir padovanojo savo ekipai pergalę rezultatu 2:1

Per keturias „Druskininkų Hermio“ taurės rungtynes „Klaipėdos Granitas“ sugebėjo pelnyti net 13 įvarčių ir prasileisti vos 2.

Savo ruožtu „Šiauliai“ aštuntfinalyje iš karto gavo praeitų metų „Druskininkų Hermio“ pusfinalio varžovą Panevėžio „Ekraną“. Namie rungtyniavę „Šiauliai“ sugebėjo palaužti galingąjį varžovą minimalia persvara 1:0 ir įgavo teisę kovoti taurės ketvirtfinalyje. Pergalingose rungtynėse lemiamas buvo A. Vaskelos realizuotas 11m baudinys.

Prieš artėjančią dvikovą su „Klaipėdos Granito“ komanda „Šiaulių“ strategas Tomas Kančelskis akcentuoja būtinybę nepraleisti įvarčio: „Svarbu padaryti išvadas po rungtynių su „Tauru“. Taurės rungtynėse šansų pasitaisyti bus labai nedaug. Svarbu namie nepraleisti įvarčio ir susikrauti rezervą išvykos rungtynėms. Kova žada būti nelengva, juolab, kad klaipėdiečiai nestokoja didžiulę patirtį sukaupusių žaidėjų ir jau yra iškovoję pirmos lygos čempionų titulą.“