Tiesiogiai 11 turas / Bal 27 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius

Draugiškose rungtynėse "Sūduva" iškovojo pergalę prieš Plocko “Wislą”

Komandos rungtynes pradėjo aukštu tempu. 5-ąją rungtynių minutę pirmąją pavojingą progą sukūrė Plocko “Wisla”, bet kelis “Sūduvos” gynėjus suklaidinęs Lenkijos klubo žaidėjas smūgiavo šalia vartų.

18-ąją minutę pavojingą varžovų smūgį į viršutinį vartų kampą atrėmė Džiugas Bartkus, nukreipdamas kamuolį už galinės linojos. Teritorinė persvara rungtynių pradžioje priklausė “Wisla” ekipai.

25-ąją minutę pavojingą baudos smūgį atliko Giorgio Russo, kurio smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

26-ąją minutę po tolimo perdavimo iš aikštės vidurio, smūgiu galva “Wisla” pasiuntė kamuolį į Džiugo Bartkaus ginamus vartus.

38-ąją minutę po užsitęsusios “Sūduvos” atakos Karolis Chvedukas perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam Giorgio Russo, po kurio smūgio kamuolys kliudęs skersinį atsidūrė vartuose.

Pirmąjam kėliniui artėjant į pabaigą Vilmantas Bagdanavičius smūgiu iš toli sudrebino varžovų vartų virpstą. Po pirmo kėlinio rezultatas išliko lygus – 1:1.

65-ąją minutę Karolio Chveduko pavojingą tolimą smūgį atmušė varžovų vartininkas, bet pirmasis prie kamuolio suskubo, neseniai į aikštę po keitimo žengęs, Mohamad Kdouh ir pasiuntė kamuolį į tinklą išvesdamas “Sūduvą” į priekį.

Rungtynėms artėjant į pabaigą, įvarčio autorius Mohamad Kdouh patyrė traumą. Keitimų “Sūduva” jau nebeturėjo, todėl rungtynes baigė mažumoje.

Jau per teisėjo pridėtą laiką “Sūduva” surengė greitą ataką, kurią tiksliai užbaigė Valentin Baranovkij taip įtvirtindamas “Sūduvos” pergalę.

Rungtynės baigėsi “Sūduvos” pergale rezultatu 3:1.

“Sūduvos” sudėtis: D.Bartkus (72′ D. Lastauskas), M.Činikas (81′ T. Klimavičius), M.Ugge, T.Snapkauskas, V.Bagdanavičius, K.Chvedukas (75′ M. Kardokas), M.Šoblinskas, G.Russo (58′ V. Baranovskij), M.Grigaravičius (76′ E. Puzara), A.Vaskela (61′ P. Kiselevskis), T.Radzinevičius (61′ M. Kdouh).