27 turas / Rug 31 , Vilnius
28 turas / Rug 12 , Marijampolė
28 turas / Rug 12 , Telšiai
28 turas / Rug 13 , Gargždai
28 turas / Rug 14 , Kaunas
28 turas / Rug 14 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 19:00 , Panevėžys

Draugiškose rungtynėse „Stumbras“ sužais su Pirmos lygos komanda

Draugiškose rungtynėse „Stumbras“ sužais su Pirmos lygos komanda

„SMScredit.lt A lygos“ komandos skirtingai išnaudoja rinktinių pertrauką čempionate. Dalis jų tik treniruojasi, dalis – sužaidė ir draugiškas rungtynes. Aktyviausiai V-ojo turo kovoms ruošiasi Kauno „Stumbras“.

Šeštadienį sužaidę su FK „Jelgava“ iš Latvijos, šiandien kauniečiai išmėgins jėgas su kita Kauno ekipa – FBK „Kaunu“, pradėjusiu kovas Pirmoje lygoje.

Pasak „Stumbro“ komandos vyr. trenerio Dariaus Gvildžio, papildomos draugiškos rungtynės yra reikalingos pagerinti žaidėjų fizinę kondiciją bei tarpusavio ryšius.

„Žiemos pilnaverčiam pasiruošimui neužteko. Be to, komandą papildė daug naujų žaidėjų, todėl jų tarpusavio ryšių gerinimui ir norime sužaisti papildomas rungtynes. Šiandien planuojame treniruočių pobūdžio mačą, rungtyniausime dvejomis skirtingomis sudėtimis ir sieksime, kad žaidėjai išpildytų tai, ką dirbome treniruočių metu“, – sakė treneris.

Kalbėdamas apie komandos naujokus, D.Gvildys sakė, kad komandą papildę tiek jauni, tiek jau patyrę futbolininkai treniruočių metu parodė, jog yra tinkamos kvalifikacijos, tačiau nesiryžo vertinti jų galimybių rungtynių metu.

„Kaip žinia, Lietuvoje vyrauja jėgos futbolas, o mūsų naujokai yra labai techniški, todėl sunku vertinti, kaip jie pritaps šalies lygoje. Tikiuosi, kad didelių sunkumų jiems nekils“, – kalbėjo D.Gvildys.

Įvertinti „Stumbro“ naujokus bus galima šiandien NFA stadione. Draugiškų rungtynių pradžia – 19.30 val.

Po keturių „SMScredit.lt A lygos“ turų vieną pergalę iškovojęs „Stumbras“ šiuo metu užima septintąją vietą aštuonių komandų čempionate.

FC „Stumbras“ nuotr.