9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius

Draugiškose rungtynėse – įtikinama pergalė prieš F.B.K. „Kauną“

Antradienį Pakruojo „Kruojos“ komanda svečiavosi Kaune, kur KTU stadione sužaidė kiek neįprastas draugiškas rungtynes – su trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje žaidžiančia F.B.K. „Kauno“ ekipa. Kaip ir buvo galima tikėtis, iš laikinosios sostinės pakruojiečiai grįžo su užtikrinta pergale – 5:0 (3:0).

Šioje dvikovoje treneris Vladimiras Čeburinas savo auklėtiniams skyrė visiškai skirtingas užduotis atskiram laiko tarpui, daug eksperimentavo ir šlifavo reikiamus žaidimo elementus, o kiekvieną kėlinių žaidė visiškai skirtinga sudėtimi, savo vietoje likdavo tik Martynas Matuzas.

Pirmojo įvarčio susirinkusiems žiūrovams teko palaukti, o jis krito 27-ąją minutę, kai vienas prieš vartininką iššokęs Robertas Vėževičius jaunesniam kolegai nepaliko variantų (1:0). Vos po keturių minučių svečiai triumfavo dar kartą – šįkart įspūdingą įvartį iš eigos pelnė Tomas Birškys, įtvirtindamas pranašumą (2:0).

Pirmajame kėlinyje tai dar nebuvo viskas – 45-ąją minutę vartininko klaida pasinaudojo tas pats R.Vėževičius, pasiuntęs kamuolį į tuščius vartus (3:0).

Antrajame kėlinyje „Kruoja“ į aikštę žengė visiškai kitokios sudėties ir tęsė įvarčių fiestą. 50-ąją minutę, sulaukęs gero perdavimo, iš artimos distancijos pasižymėjo anksčiau FBK „Kauno“ gretose rungtyniavęs R.Beniušis (4:0).

Nors iki pat dvikovos pabaigos V.Čeburino auklėtiniai turėjo didelį pranašumą, kamuolį į vartus pavyko nukreipti tik dar kartą, kai 68-ąją minutę savo dublį įformino tas pats R.Beniušis (5:0). Susitikimo pabaigoje į aikštę treneriai suteikė šansą žengti ir jaunajam Sigitui Olberkiui. Kaune „Kruojai“ nepadėjo tik Radanfahas Abu Bakras ir Tautvydas Eliošius.

Į KTU stadioną, pasižiūrėti atgimstančio F.B.K. „Kauno“ rungtynių su A lygoje žaidžiančia Pakruojo „Kruoja“, susirinko daugiau nei šimtas žiūrovų. Kitą dvikovą „Kruoja“ žais jau šį penktadienį, kai 19 val. Išvykoje varžysis su „Akmenės-SC“ klubu. Rungtynės vyks Naujosios Akmenės stadione.

F.B.K. „Kaunas“ 0:5 (0:3)

Įvarčiai: R.Vėževičius 27’, 45’, T.Birškys 31’, R.Beniušis 50’, 68’

„Kruojos“ sudėtis pirmajame kėlinyje: M.Matuzas, A.Skroblas, A.Mikaitis, S.Nieminenas, V.Pocevičius, trys peržiūroje esantys žaidėjai, R.Vėževičius, T.Birškys, T.Bobb.

„Kruojos“ sudėtis antrajame kėlinyje: M.Matuzas, E.Pilypas, G.Balašauskas, D.Strockis, A.Arlauskas, N.Mačiulis, A.Bagočius, R.Beniušis, D.Jankauskas, du peržiūroje esantys žaidėjai. Po keitimo aikštėje pasirodė ir S.Olberkis.