

„Dainavos“ vairą perėmė T. Ražanauskas
dfkdainava.com 2021-04-21 15:46
Alytaus DFK „Dainavos“ vyriausiojo trenerio pareigas nuo trečiadienio sezonui perima buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas Tomas Ražanauskas.
45-erių strategas iki šiol yra vadovavęs „Šiaulių“ ir Jūrmalos „Spartaks“ (Latvija) komandoms, taip pat dirbo pastarosios vyr. trenerio asistentu, šias pareigas jis yra ėjęs ir Vladivostoko „Luč“ (Rusija), Žodzinos „Torpedo-BelAZ“ (Baltarusija), Rygos „Daugava“ (Latvija), „Klaipėdos granito“ ir „Vilniaus Vyčio“ komandose.
T. Ražanauskas yra sužaidęs 41 mačą Lietuvos rinktinėje ir pelnęs 7 įvarčius – vieną jų į legendinio vartininko Oliverio Kahno vartus per lygiosiomis (1:1) pasibaigusias rungtynes išvykoje su tuometine pasaulio vicečempione Vokietija.
Saugas yra rungtyniavęs Vilniaus „Panerio“, „Žalgirio“, „Vėtros“, REO komandose, Marijampolės „Sūduvoje“, taip pat žaidęs įvairiuose Rusijos, Estijos, Švedijos, Norvegijos, Graikijos, Azerbaidžano klubuose.
Praėjusią savaitę „Dainavos“ vyr. trenerio pareigas dėl asmeninių priežasčių paliko italas Fabio Mazzone. Laikinai pareigas turėjęs palikti strategas į jas nebegrįš.
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. |
![]() |
11 | +4 | 21 |
2. |
![]() |
11 | +8 | 21 |
3. |
![]() |
11 | -1 | 21 |
4. |
![]() |
11 | +2 | 18 |
5. |
![]() |
11 | +2 | 18 |
6. |
![]() |
11 | +1 | 15 |
7. |
![]() |
11 | 0 | 14 |
8. |
![]() |
11 | 0 | 14 |
9. |
![]() |
11 | -3 | 10 |
10. |
![]() |
11 | -13 | 2 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Meinardas Mikulėnas Riteriai5
-
Pavle Radunovič Panevėžys5
-
Romualdas Jansonas K. Žalgiris5
-
Amine Benchaib K. Žalgiris5
-
Njoya Abdel Kader Hegelmann4
-
Leo Ribeiro Hegelmann5
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris4
-
Leif Estevez Riteriai4
-
Daniel Romanovskij Šiauliai4
-
Lazar Kojič Hegelmann3