32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda

Dainava“ atsisveikino su treneriu G. Jarmalavičiumi, jį pakeis D. Urbelionis

Dainava“ atsisveikino su treneriu G. Jarmalavičiumi, jį pakeis D. Urbelionis
foto: Zenonas Šilinskas

„Gegužės 30-osios dvikovoje su Klaipėdos „Atlantu” Alytaus miesto stadione „Dainavai“ vadovaus naujas specialistas“, - tokia žinia su fkdainava.lt pasidalino viešosios įstaigos „Alytaus futbolas“ direktorius Andrius Šamšonas. Jis oficialiai patvirtino - G. Jarmalavičius „Dainavos“ toliau netreniruos. Buvusiam treneriui padėkota už darbą sudėtingomis sąlygomis, indėlį formuojant komandos sudėtį, kurioje žaidėjų permainų galimybė taip pat neatmetama.

„Dainava” šiame A lygos sezone pasiekė vieną pergale, dukart sužaidė lygiosiomis ir patyrė dešimt pralaimėjimų. Pasak A. Šamšono, vertinant prastus rezultatus - išvados atėjo pačios: komandoje reikėjo naujų vėjų, jų pradžia tapo trenerio postas, kuris neliks neužimtas.

G. Jarmalavičių prie „Dainavos“ vairo pakeis naujas treneris - Darius Urbelionis. Buvęs futbolininkas - Kauno „Atleto“, FC „Vilnius“ ir kitose komandose rungtyniavęs, D. Urbelionis - diplomuotas futbolo treneris, profesionalus sporto psichologas, mokslus baigęs Lietuvos kūno kultūros akademijoje. Nuo 2006 m. „Atlete“ jis ėjo trenerio asistento, Lietuvos žemės ūkio universiteto komandoje – vyriausiojo trenerio pareigas.

Iš pareigų kartu su G. Jarmalavičiumi pasitraukė ir jo asistentas Virginijus Sinkevičius. Jo pasiekimais su dubleriais komandos vadovai yra patenkinti, todėl siūlys darbą su „Dainava 2” tęsti.