7 turas / Bal 12 , Vilnius
7 turas / Bal 13 , Panevėžys
7 turas / Bal 13 , Gargždai
8 turas / Bal 16 , Telšiai
8 turas / Bal 16 , Vilnius
8 turas / Bal 16 , Marijampolė
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 21:00 , Vilnius
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 19:00
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 10 turas / Bal 23 18:00 , Vilnius

Čempionui pergalę atnešė du senbuvio įvarčiai

Čempionui pergalę atnešė du senbuvio įvarčiai
foto: Tomas Stasevičius/tst-foto.lt

Du tikslūs Panevėžio „Ekrano“ veterano Giedriaus Tomkevičiaus įvarčiai lėmė šalies futbolo čempionų pergalę „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse su Alytaus „Dainava“. Surinktų taškų skaičiumi panevėžiečiai susilygino su antrąją vietą užimančiu Vilniaus „Žalgiriu“, kuris šį turą praleido.

G.Tomkevičius įmušė pirmojo kėlinio viduryje ir tuoj po pertraukos – 47-ąją min. Prieš pat pertrauką įspūdingu smūgiu iš toli rezultatą buvo išlyginęs Artūras Juchno.

Pirmajame kėlinyje daug progų nebuvo sukurta. Komandos apsikeitė keliais kampiniais, kurių vienas atnešė įvartį „Ekranui“ - G.Tomkevičius galva pasiuntė kamuolį į alytiškių vartus. Sužaidus beveik pusvalandį tas pats žaidėjas turėjo dar vieną galimybę, bet po to, kai nuo varžovų bandantis pabėgti G.Tomkevičius griuvo, teisėjo švilpukas tylėjo.

Įvartį „Dainava“ įpakavo „Ekranui“, kaip įprasta sakyti, „į rūbinę“- A.Juchno iššovė į viršutinį vartų kampą.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar viena rezultatyvia „Ekrano“ ataka. Po trečiojo rungtynių įvarčio futbolas tapo atviras, o daugiau galimybių įmušti turėjo panevėžiečiai. Vien jų puolėjas Artūras Rimkevičius bent tris kartus galėjo pasiųsti kamuolį į tinklą, bet vartininkas Aurimas Dubickas komandą gelbėjo ir tada, kai „Ekrano“ snaiperis buvo atsidūręs akis į akį su juo, ir tais atvejais, kai A.Rimkevičius atakavo iš toliau.

Progą padidinti čempionų persvarą 80-ąją min. turėjo ir iš toli pavojingai iššovęs Vaidas Slavickas. Kelioms pavojingoms „Dainavos“ atakoms pritrūko paskutinio akcento – smūgio į vartus.