13 turas / Bir 01 , Vilnius
13 turas / Bir 02 , Panevėžys
14 turas / Bir 14 , Klaipėda
14 turas / Bir 14 , Kaunas
14 turas / Bir 15 , Kaunas
14 turas / Bir 15 , Marijampolė
15 turas / Bir 22 15:00 , Klaipėda
15 turas / Bir 22 17:00 , Kaunas
15 turas / Bir 22 19:00 , Marijampolė
15 turas / Bir 23 19:00 , Vilnius
16 turas / Bir 29 16:00 , Panevėžys
16 turas / Bir 29 18:00 , Kaunas
16 turas / Bir 29 19:00 , Marijampolė
16 turas / Bir 29 20:00 , Vilnius

Čempionato debiutantai susirinko į pirmąją treniruotę

Čempionato debiutantai susirinko į pirmąją treniruotę
FK „Panevėžys“ nuotr.

Po Naujųjų metų pirmadienį į pirmąją treniruotę susirinko FK „Panevėžys“ žaidėjai. „Žemynos“ progimnazijos stadione, nepaisant nepalankaus oro, futbolininkai negailėdami savęs liejo prakaitą.

Treniruotėje dalyvavo tiek komandos senbuviai, tiek neseniai su klubu sutartis pasirašę futbolininkai. Iš pradžių treneriai Aleksandras Kurtijanas ir Dainius Gleveckas su žaidėjais diskutavo prie taktinės lentos, o po to veiksmas persikėlė ant stadiono dirbtinės dangos.

„Visi supranta, kad Lietuvos A lygos komandų meistriškumas smarkiai skiriasi nuo Pirmos lygos ekipų. Mes jau papildėme komandą keliais naujais žaidėjais, kurie turi nemažą patirtį. Rungtyniaujant stipriausioje šalies lygoje labai svarbu turėti patyrusių futbolininkų, kuriems yra tekę rungtyniauti su pajėgiais varžovais. Iki Lietuvos A lygos starto laukia labai daug darbo. Kadangi turime nemažai naujokų, reikės sustyguoti komandinius veiksmus. Iki pilnos komplektacijos mums dar trūksta 2–3 pajėgių futbolininkų“, – sakė komandos vyriausiasis treneris A. Kurtijanas.

„Praėjusiame sezone vienas iš sėkmės garantų buvo ne tik žaidėjų meistriškumas, bet ir puiki komandinė dvasia. Prie to labai daug prisidėjo klubo treneriai ir vadovai. Manau, kad ir šiais metais formuojasi irgi puikus bei draugiškas kolektyvas, pajėgus kovoti stipriausioje Lietuvos lygoje“, – teigė FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Pagal sudarytą spacialią programą artimiausiu metu futbolininkai treniruosis vieną arba du kartus per dieną. Šį šeštadienį FK „Panevėžys“ žaidėjai, pasiskirstę į dvi komandas, tarpusavyje sužais draugišką susitikimą.

Iki Lietuvos A lygos čempionato starto reprezentacinė miesto komanda ketina sužaisti 6–7 draugiškas rungtynes.

Artimiausią susitikimą FK „Panevėžys“ žais sausio 19 dieną su Lenkijos I lygoje rungtyniaujančia Suvalkų „Wigry“ ekipa. Rungtynės Marijampolės „Arvi“ arenoje prasidės 13 valandą.