Bėgimo šventėje gerą nuotaiką kūrė ir ekraniečiai

Praėjusį sekmadienį Lietuvos bėgimo ir sveikos gyvensenos entuziastai rinkosi Panevėžyje, kur vyko trečiasis „Eurovaistinės 10 km bėgimo“ taurės etapas. Tarp kelių šimtų renginio dalyvių išsiskyrė būrys mėlynais sportiniais kostiumais vilkėję Panevėžio „Ekrano“ klubo atstovai: žaidėjai, treneriai, administracijos darbuotojai.

Futbolininkai po šeštadienio rungtynių su Alytaus „Dainava“ vietoj atsistatymo treniruotės prisijungė prie mieste vykusios bėgimo šventės ir kartu draugiškai įveikė 5 kilometrus. Prie žaidėjų, trenerių prisijungė ir jų žmonos, draugės bei būrys klubo sirgalių.

Beje, puolėjas Lukas Baranauskas anaiptol nebuvo nusiteikęs ramiam bėgimui ir distanciją įveikė per 18 min. ir 17 sek. Absoliučioje įskaitoje futbolininkas liko 9-tas, o savo amžiaus grupėje – trečias.

Po bėgimo futbolininkai neskubėjo išsiskirstyti, mielai fotografavosi su kitais renginio dalyviais, dalinosi įspūdžiais bei kai kurie liko stebėti 10 km varžybas.

Šio renginio dalyviai galėjo bėgti pasirinktą 10 arba 5 kilometrų distanciją. Nesiekiantiems rezultatų, o norintiems smagiai praleisti laiką, vyko 5 kilometrų bėgimas „Fun run“. 500 metrų distancijoje varžėsi patys mažiausi bėgimo mėgėjai – vaikai.

10 km bėgimo taurė startavo balandžio 6 dieną Alytuje, antrasis etapas vyko Kaune. Šiemet šios serijos bėgimai aplankys dar Šiaulius, Vilnių, Palangą ir Klaipėdą