
„Bangos“ gretose pasikeitė vyr. treneris
fkbanga.lt 2021-06-03 14:57
Trečiadienį susirinkusi viešosios įstaigos „Gargždų futbolas“ valdyba nusprendė, kad atėjo metas permainoms pirmos komandos trenerių korpuse.
Įvertinus šio sezono rezultatus ir situaciją komandoje, nuspręsta padėkoti Tomui Tamošauskui už darbą ir pakeisti pirmosios komandos vyriausiąjį trenerį.
Priminsime, kad T. Tamošauskas pirmajai komandai vadovavo pastaruosius keturis su puse sezono. Per šį laiką „Banga“ LFF taurės turnyre nukeliavo iki finalo (2019 metais), Pirmoje lygoje du kartus iškovojo sidabro (2017, 2019) ir kartą bronzos (2018) medalius, iškovojo kelialapį į „Optibet A lygą“ ir praėjusiais metais joje finišavo 4 vietoje.
Šiemet komandai nesusiklostė sezono startas, o po šeštadienį Alytuje patirto pralaimėjimo prieš „Dainavą“ (1:3) „Banga“ atsidūrė devintojoje vietoje, kuri sezono pabaigoje gali lemti kritimą iš lygos.
Pirmosios komandos vairą nutarta patikėti Davidui Afonso, kuris pastaruoju metu dirbo su „Banga B“.
Artimiausias rungtynes „Banga“ žais birželio 11 dieną 20 valandą Gargždų miesto stadione. Į svečius atvyks Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. |
![]() |
3 | +2 | 6 |
2. |
![]() |
3 | 0 | 6 |
3. |
![]() |
3 | 0 | 6 |
4. |
![]() |
3 | +1 | 5 |
5. |
![]() |
3 | +1 | 4 |
6. |
![]() |
3 | +1 | 4 |
7. |
![]() |
3 | +1 | 4 |
8. |
![]() |
3 | -1 | 3 |
9. |
![]() |
3 | -1 | 2 |
10. |
![]() |
3 | -4 | 1 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Nemanja Mihajlovič Žalgiris2
-
Andrius Kaulinis Riteriai2
-
Oleksandr Kurcev Džiugas2
-
Pavle Radunovič Panevėžys2
-
Meinardas Mikulėnas Riteriai2
-
Nojus Stankevičius Riteriai2
-
Viačeslav Kulbačiuk Džiugas2
-
Romualdas Jansonas K. Žalgiris2
-
Idris Momoh Sūduva1
-
Daniel Romanovskij Šiauliai1