7 turas / Bal 12 , Vilnius
7 turas / Bal 13 , Panevėžys
7 turas / Bal 13 , Gargždai
8 turas / Bal 16 , Telšiai
8 turas / Bal 16 , Vilnius
8 turas / Bal 16 , Marijampolė
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 21:00 , Vilnius
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 19:00
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 10 turas / Bal 23 18:00 , Vilnius

„Banga“ užtikrintai įveikė „Šiaulius“

„Banga“ užtikrintai įveikė „Šiaulius“
foto: Justas Niauronis/fcsiauliai.lt

Dar pirmajame kėlinyje išsprendusi visus dvikovos klausimus Gargždų „Banga“ iškovojo antrąją pergalę „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Gargždiškiai 10 turo rungtynėse išvykoje užtikrintai 4:1 (3:1) įveikė Šiaulių „Šiaulius“. Du įvarčius svečiams pelnė Aurelijus Staponka.

Savaitės viduryje patekę į „Druskininkų Hermio“ taurės finalą „Šiauliai“ rungtynes pradėjo pernelyg atsipalaidavę, todėl buvo nubausti jau 4-ąją minutę. „Banga“ išsiveržė į priekį po Tamazio Čargešvilio realizuoto 11 m. baudinio, paskirto už tai, kad Šarūnas Jurevičius neleistinai pargriovė į baudos aikštelę įsiveržusį varžovą.

Dar po dviejų minučių į šiauliečių vartus krito antrasis įvartis. A. Staponka po baudos smūgio galva pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą. Į priekį nuskubėję „Šiauliai“ 17-ąją minutę buvo priversti trečiąjį kartą išimti kamuolį iš tinklo, kai antrąjį kartą pasižymėjo A. Staponka, pirmas atsiradęs prie vartininko atmušto kamuolio po dar vienos gargždiškių kontratakos.

Tuo nemalonumai „Šiauliams“ nesibaigė. Tomas Kančelskis buvo priverstas atlikti keitimą 29-ąją minutę, kai traumą patyrė vienas pagrindinių komandos gynėjų Mantas Fridrikas.

Aikštės šeimininkų viltis 36-ąją minutę atgaivino rezultatyviausias komandos futbolininkas George Alaverdašvilis. Legionierius iš Gruzijos smūgiu iš 20 metrų nepaliko jokių šansų Rimantui Bogužiui, kuris lietė kamuolį, tačiau jo atmušti nesugebėjo.

Iškart į puolimą vėl nuskubėję šiauliečiai vos nebuvo nubausti, kai, neatidžiai praradę kamuolį, leido surengti žaibišką ataką svečiams, bet Aleksėjaus Aleksejevo smūgis iš toli praskriejo šalia vartų.

Po pertraukos Gytarių stadione susirinkę žiūrovai „Šiaulių“ šturmo nesulaukė. Nors aikštės šeiminkai daug ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau jų atakos strigo labai drausmingai ir užtikrintai žaidusių svečių gynyboje. Įsiminė tik Armino Vaskelos šūvis į vartininką 60-ąją minutę, bei G.Alaverdašvilio baudos smūgis iš maždaug 23 metrų dar po dešimties minučių, kurį nesunkiai pagavo R.Bogužis.

Jau per abirtro pridėtą laiką Gajus Kulbis pabėgo vienas prieš Š.Jurevičių ir techniškai perkėlė kamuolį, įtvirtindamas užtikrintą „Bangos“ pergalę.