"Banga" pranoko "Klaipėdos granitą" ir priartėjo prie finalo

Trečiadienį pirmose LFF „Druskininkų Hermio" taurės pusfinalio rungtynėse Gargždų "Banga" namuose susitiko su "Klaipėdos granitu". Po pirmo susitikimo pranašumą įgijo Gargždų komanda - 2:0. Abu įvarčius "Banga" įmušė pirmajame kėlinyje - pasižymėjo Davydas Arlauskis ir Sergejus Ševčukas.

"Bangos" idealiai sužaidė pirmąjį kėlinį. Nors varžovai bandė nuo pirmųjų minučių rungtyniauti aktyviai, „Banga" praktiškai nesuteikė nei vienos galimybės bent kiek pavojingiau grasinti Š.Jurevičiaus ginamiems vartams, o pati išnaudojo abi turėtas galimybes.

26 minutę A.Russkikh pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur D.Arlauskis įveikė tiek svečių gynėjus, tiek vartininką P.Pocių ir galva pelnė pirmąjį įvartį. 40 minutę A.Russkikh dar kartą sužaidė puikiai - pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę įkertančiam S.Shevchuk, o "Bangos" saugas atlaikė gynėjo spaudimą ir pasiuntė kamuolį greta klaipėdiečių vartų sargo P.Pociaus.

Antrąjį kėlinį jau kur kas aktyviau pradėjo "Banga". Prie klaipėdiečių vartų pavojingos progos buvo kuriamos viena po kitos. Deja, pasiųsti kamuolį į vartus trečią kartą nepavyko. A.Staponkos ir E.Grigaičio smūgius atrėmė P.Pocius, D.Arlauskiui ir A.Russkikh pritrūko tikslumo. 65 minutę puikią galimybę turėjo A.Stezhka, kai po S.Shevchuk smūgio P.Pocius atmušė kamuolį prieš save, tačiau uždelsusiam "Bangos" gynėjui paskutinę akimirką sukliudė svečių žaidėjas.

Artėjant kėlinio pabaigai atkuto ir svečiai. 74 minutę Š.Jurevičius atrėmė pavojingai iš kairiojo krašto pasiųstą kamuolį, o dar po keliolikos sekundžių sugavo R.Poškaus iš kelių metrų smūgiuotą kamuolį. "Klaipėdos granito" žaidžiantis treneris dar vieną galimybę turėjo 86 minutę, tačiau po G.Alaverdashvili perdavimo iš kairiojo krašto netiksliai smūgiavo galva.

Atsakomasis taurės pusfinalio susitikimas vyks balandžio 30 dieną 19 valandą Klaipėdoje. Poros nugalėtojas pateks į finalą.