30 turas / Lap 03 , Panevėžys
30 turas / Lap 04 , Kaunas
30 turas / Lap 04 , Vilnius
31 turas / Lap 08 , Klaipėda
31 turas / Lap 08 , Vilnius
31 turas / Lap 09 , Marijampolė
32 turas / Lap 22 19:00 , Vilnius
32 turas / Lap 23 13:00 , Vilnius
32 turas / Lap 23 13:00 , Kaunas
33 turas / Lap 27 19:00 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 19:00 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 19:00 , Klaipėda

"Banga" ir Nike susitarė dėl bendradarbiavimo

"Banga" ir Nike susitarė dėl bendradarbiavimo
foto: Jurgita Riekašienė, fkbanga.lt

2014 metų A lygos sezone "Bangos" futbolininkai pasipuoš Nike aprangomis. Apie Nike atstovų Lietuvoje pasirinkimą bendradarbiauti su "Bangos" futbolo klubu fkbanga.lt kalbėjosi su Nike prekės ženklo vadove Lietuvoje Milda Monstavičiūte.

Kodėl pasirinkote būtent "Bangos" klubą?

Gargždų "Bangą" pasirinome dėl kelių priežasčių. Visų pirmą, sutapo tiek klubo vadovybės, tiek mūsų norai ir vizija dėl bendradarbiavimo ir jo plėtojimo. Be to, klubui tikrai netrūksta ambicijų. "Banga" bus vienintelis šį sezoną A lygoje Nike aprangomis pasipuošęs klubas. Manau, kad tai tikrai nustebins kitus klubus ar net sukels nedidelį pavydą. Klubas turi didelę vaikų akademiją, tad yra didelis plėtros potencialas.

Ko tikitės iš šio bendradarbiavimo?

Visų pirma, tikimės sklandaus ir efektyvaus bendradarbiavimo. Tik abiejų šalių žiūrėjimas viena kryptimi gali garantuoti sėkmę. Tikimės, kad bendradarbiavimas su Nike dar padidins "Bangos" ir vaikų akademijos ambicijas ir paskatins siekti dar geresnių rezultatų.

Kokius iššūkius keliate šiems metams?

Šiemet A lyga bus šiek tiek didesnė - žais 10 klubų. Manau, kad "Banga" ne tik gali išlaikyti tą pačią poziciją, bet ir turi galimybes kilti aukčiau. Pirmi bendradarbiavimo metai visada yra sunkiausi. Per juos viskas sustyguojama, išbandoma. Tad lengvų metų nesitikime ir esame nusiteikę rimtai dirbti.

Kokie ateities planai?

Minčių ir idėjų yra nemažai, tačiau pirmiausia reikia jas išgryninti, o tada bus galima pristatyti. Tikimės artimiausiu metu Nike aprangomis papuošti ir kelias akademijos vaikų grupes. Ačiū.