"Banga" draugiškose rungtynėse - be pralaimėjimų

Šeštadienį Gargždų miesto stadione "Banga" žaidė aštuntąsias draugiškas rungtynes. Mūsų komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 su latvių "Liepaja".

Susitikimą aktyviau pradėję Liepojos futbolininkai pirmą tikrai pavojingą epizodą sukūrė 15-ąją minutę, kai tolimu smūgiu privertė padirbėti S.Aršijevą. Dar po devynių minučių "Bangos" gynėjai savo baudos aikštelėje neleistinai nutraukė vieną iš svečių atakų ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį. Latvių smūgis buvo tikslus - 0:1.

Praleidusi įvartį "Banga" pradėjo žaisti gerokai aktyviau. Spaudimas sutrikdė varžovus ir "Liepaja" baudos aikštelėje ėmė kilti grėmingos situacijos. Jau 28-ąją minutę geros progos atstatyti pusiausvyrą neišnaudojo A.Butkus, po A.Ruskicho perdavimo iš dešiniojo krašto galva iš kelių metrų smūgiavęs netaikliai.

Kiek vėliau A.Ruskicho smūgį iš baudos aikštelės atrėmė svečių vartų sargas. Visgi 37-ąją minutę ir jis neišgelbėjo latvių ekipos, kai po K.Urbaičio perdavimo iš dešiniojo krašto svečių gynėjas nesėkmingai kyštelėjo koją - 1:1.

Antrajame kėlinyje "Banga" turėjo iniciatyvą, bet pavojingų progų buvo itin nedaug. Arčiausiai tikslo buvo A.Ruskichas, kai 63-ąją minutę bandė permesti kamuolį per klaidą padariusį "Liepaja" vartininką, tačiau šis sugebėjo pirštų galais paliesti kamuolį ir gynėjai likvidavo pavojų.

Abiejų ekipų žaidimas išsiderino antroje kėlinio pusėje, kai tiek vieni, tiek kiti atliko po keletą keitimų. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.

"Bangos" sudėtis: S.Aršijevas (46' Š.Jurevičius ), M.Gudauskas, A.Epifanovas, D.Arlauskis (63' A.Verbečis), A.Stežka, A.Ruskichas (82' M.Kura), M.Chablovas (87' A.Juchno), A.Butkus, K.Urbaitis (73' A.Omelčenko), A.Dolženko, A.Staponka (73' E.Buzas).

"Banga" baigė draugiškų rungtynių ciklą be pralaimėjimų - pasiektos 4 pergalės (prieš "Taurą", "Klaipėdos Granitą", "Trakus" ir "Ekraną") bei 4 kartus sužaista lygiosiomis (su "Wigry", "Kruoja", "Šiauliais" ir "Liepaja"). Kitą savaitgalį prasideda A lygos čempionatas. Pirmąsias rungtynes "Banga" žais Marijampolėje kovo 9 dieną (sekmadienį) 14 valandą su "Sūduva".