Balstogėje „Kruoja“ nesustabdė uraganinio „Jagiellonia“ puolimo

Pakruojo „Kruojos“ futbolininkams stipriai apkarto atsakomosios UEFA Europos lygos pirmojo atrankos etapo rungtynės Balstogėje su vietos „Jagiellonia“. Paskui varžovus niekaip nespėję pakruojiečiai pralaimėjo net 0:8 ir baigė savo pasirodymą tarptautinėje arenoje.

14 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje „Kruoja“ nesusitvarkė nei su milžinišku varžovų fanų spaudimu, nei su psichologija. Jau trečiąją minutę Maciejus Gajošas iš arti išvedė šeimininkus į priekį, o vos po penkių minučių Karolis Swiderskis kaire koja elegantišku smūgiu dar kartą privertė Martyną Matuzą traukti kamuolį iš savų vartų (0:2).

Pajautę įvarčių skonį „Jagiellonia“ žaidėjai net nebandė sustoti, o pakruojiečiai atrodė susikaustę ir pasimetę. Lenkai kur kas geriau žaidė vienu – dviem lietimais, viską darė nepalyginamai greičiau. Iki pertraukos į „Kruojos“ vartus krito dar du įvarčiai, o po pertraukos situacija nesikeitė ir mačas pasibaigė triuškinamu pralaimėjimu 0:8.

Šiose rungtynėse „Kruojos“ startinėje sudėtyje debiutavo Aleksandras Tarasenka, kuris pakeitė trenerių sprendimu rungtynėms neregistruotą Horia Crisaną. Taip pat pirmą kartą „Kruojos“ marškinėlius vilkėjo Vadimas Barba, aikštėje po keitimo pasirodęs antrajame kėlinyje.

Serijoje „Jagiellonia“ triumfavo 9:0 ir pelnytai žengė į kitą etapą