10 turas / Geg 03 , Gargždai
10 turas / Geg 03 , Telšiai
10 turas / Geg 04 , Marijampolė
10 turas / Geg 04 , Kaunas
11 turas / Geg 09 , Vilnius
11 turas / Geg 09 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Geg 10 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 11 turas / Geg 11 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Geg 11 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 16 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 15:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 17:25 , Kaunas
Tiesiogiai 12 turas / Geg 18 16:00 , Šiauliai

A.Vitkauskas: „Mes visada einame į aikštę laimėti“

A.Vitkauskas: „Mes visada einame į aikštę laimėti“

Lietuvos „SMScredit.lt A lygos“ čempionato XXXI turo rungtynėse futbolo klubas „Žalgiris“ šeštadienį svečiuose susitiks su Marijampolės „Sūduva“. Po 30 rungtynių 72 taškus surinkęs „Žalgiris“ dar praėjusį sekmadienį užsitikrino šalies čempionų titulą.

„Žalgirio“ vartininkui Armantui Vitkauskui rungtynės Marijampolėje suteiks dar vieną progą sugrįžti namo. Tiesa, Marijampolėje gimęs ir futbolininko karjerą reprezentacinėje šio miesto komandoje pradėjęs 27 metų futbolininkas patikino, kad jokių ypatingų emocijų žaidimas prieš „Sūduvą“ jam nekelia.

„Gal pirmais metais, kai iš „Sūduvos“ perėjau į „Žalgirį“ ir buvo tas keistas jausmas, bet dabar man tai tik dar vienos, eilinės rungtynės. Jau pripratau žaisti prieš savo miesto komandą“, – konstatavo A.Vitkauskas.
 
Šiais metais Marijampolėje „Žalgiris“ pergalės dar neiškovojo. Pasak A.Vitkausko, savo žiūrovų akivaizdoje „Sūduvos“ futbolininkai kaunasi su dviguba energija ir užsivedimu.

„Visų pirma, „Sūduva“ ir šiaip yra gera komanda, bet savo aikštėje ir dar prieš „Žalgirį“ ji žaidžia labai kovingai. Žinome, kad mums Marijampolėje šiemet laimėti dar nepavyko. Bet šią statistiką dar galime pataisyti. Nors „Žalgiris“ jau užsitikrino čempionų titulą, bet tai nereiškia, kad į Marijampolę važiuosime atsipalaidavę.

Čempionų statusas mus įpareigoja garbingai užbaigti varžybas, taip, kaip pridera čempionams. Mūsų požiūris į rungtynes bus labai rimtas. Suprantame, kad „Sūduvai“ taškai yra reikalingesni, bet „Žalgiris“ nėra ta komanda, kuri dalintų taškus savo varžovams. Mes visada einame į aikštę laimėti, tad ir šeštadienį sieksime pergalės“, – pažadėjo A.Vitkauskas.
 
FK „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ rungtynės Marijampolės ARVI arenoje šeštadienį prasidės 14 val. Sekmadienį „SMScredit.lt A lygos“ XXXI ture susitiks „Trakai“ (60 tšk.) ir Kauno „Stumbras“ (30 tšk.) bei Klaipėdos „Atlantas“ (52 tšk.) ir Jonavos „Lietava“ (29 tšk.).