10 turas / Geg 04 , Kaunas
11 turas / Geg 09 , Vilnius
11 turas / Geg 09 , Telšiai
11 turas / Geg 10 , Panevėžys
11 turas / Geg 11 , Gargždai
11 turas / Geg 11 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 16 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 15:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 17:25 , Kaunas
Tiesiogiai 12 turas / Geg 18 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 23 19:30 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 23 19:30 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 24 19:00 , Vilnius

A.Veselinovičius: „Neturėjome optimalių sąlygų ruoštis šioms rungtynėms“

A.Veselinovičius: „Neturėjome optimalių sąlygų ruoštis šioms rungtynėms“

Marijampolės „Sūduva“ „SMScredit.lt A lygoje“ iškovojo trečią pergalę iš eilės, šį kartą 20-ojo turo mače išvykoje po nelengvos kovos nugalėdama „Kauno Žalgirį“.

Aleksandras Veselinovičius atskleidė, jog pasiruošimas šioms rungtynėms nebuvo optimalus ir džiaugėsi parodytu futbolininkų charakteriu.

„Kauno Žalgiris“ – komanda, kuri atėmė taškus iš visų penkių pirmaujančių čempionato ekipų, buvo nelengva. Šią savaitę turėjome labai daug problemų su žaidėjų sveikata, traumomis. Galima sakyti, kad neturėjome optimalių sąlygų ruoštis šioms rungtynėms, bet noriu pasveikinti savo futbolininkus už parodytą tvirtą charakterį. Dėl didelio noro iškovoti pergalę jautėsi spaudimas. Manau, kad buvome geresnė komanda ir šiandien pelnytai laimėjome“, – teigė serbas, pridurdamas, jog dalis žaidėjų rungtyniavo ne savo pozicijose.

Pergalingo įvarčio autoriaus Ernesto Veliulio teigimu, ši pergalė buvo labai reikalinga siekiant pasivyti artimiausius varžovus. Saugas taip pat yra patenkintas dabartiniu komandos demonstruojamu žaidimu.

„Buvo sunkios rungtynės, visoms komandos čia su „Kauno Žalgiriu“ sunku žaisti ir labai mums svarbūs trys taškai. Artėjame prie visų lyderių. Žiūrime į save ir einame į kiekvienas rungtynes iškovoti tris taškus, neleisti nuo mūsų atsiplėšti priekyje esančioms komandoms.

Manau, su kiekvienomis rungtynėmis mūsų žaidimas vis gerėja. Kaip ir pernai, buvo atkarpa, kai laimėjome daug rungtynių. Tikimės, kad ir toliau taip pat sėkmingai rungtyniausime“, – pasakojo E. Veliulis.