Atlantas“ trilerio vertoje dvikovoje palaužė Liuksemburgo komandą

Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai, atsakomosiose Europos lygos varžybų pirmojo etapo rungtynėse pranokę Liuksemburgo „Differdang 03“ klubą 3:1, pateko į kitą etapą, kur susitiks su Karagandos „Šachtior“ klubu. Namie liuksemburgiečiai buvo šventę pergalę 1:0.

Susitikimas su Diferdanžo vienuolike prasidėjo abipusėmis atakomis, tačiau netrukus klaipėdiečiai perėmė iniciatyvą ir apsigyveno svečių aikštės pusėje. Prie Liuksemburgo ekipos vartų vienas po kito buvo keliami kampiniai. Po vieno iš jų, pakelto Mariaus Papšio, 10 min. galva taikliai į viršutinį vartų kampą kamuolį nukreipė Kazimieras Gnedojus.

Po devynių minučių vienas prieš svečių vartininką būtų iššokęs Rokas Krušnauskas, tačiau varžovų gynėjas pargriovė jį baudos aikštelėje ir „Differdang 03“ ekipa liko be vieno futbolininko, raudoną kortelę prieš save išvydusio Mehdi Martino. 11 m baudinį ryžosi smūgiuoti „Atlanto“ naujokas latvis Antonas Jemelinas. Tačiau jam nepavyko nudžiuginti žiūrovų – sukirto kamuolį į virpstą.

Ir toliau kamuolys riedėjo viena kryptimi – Liuksemburgo vienuolikės vartų link. Vis dėlto, antrojo įvarčio aistruoliai iki pertraukos nesulaukė.

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiai, kaip ir pirmasis – abipusėmis atakomis. 62-ąją min. už pražangą baudos aikštelėje buvo skirtas dar vienas 11 m baudinys. Šįkart Marius Papšys buvo taiklus – 2:0.

Praleidę įvartį akivaizdžiai sukruto svečiai, pradėję šturmuoti šeimininkų vartus. 81-ąją min. po klaipėdiečių gynėjų ir vartininko klaidos Philippe Lebresne sušvelnino skirtumą iki 1:2. Šis rezultatas buvo palankus svečiams. Tačiau jiems nebuvo lemta išvykti iš Klaipėdos laimingiems.

89-ąją min. progą pasižymėti rado Maksimas Maksimovas, vos prieš keletą minučių pakeitęs komandos draugą – 3:1.