„Atlantas“ treniruočių stovykloje Kipre nugalėjo rumunus

Kipre besirengiantys Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes šioje šalyje. Penktadienį Lietuvos čempionato bronzos medalininkai įveikė Rumunijos aukščiausios lygos čempionate po pirmojo rato 14-ąją vietą tarp 18 klubų užimančią Kiažno „Concordia“ vienuolikę 2:1.

Varžovai laimėjo pirmąjį kėlinį, kai realizavo 11 m baudinį. Po pertraukos į klaipėdiečiai išplėšė pergalę. Abu įvarčius įmušė Klaipėdos komandos naujokas Andrejus Paniukovas.

„Atlanto“ ekipos vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija liko patenkintas susitikimu: „Žaidėme po sunkių treniruočių. Nepaisant to, kad vyrai buvo pavargę, rungtyniavo gerai. Apskritai buvo gero lygio, didelės spartos kova“.

Iki pertraukos lietuviai turėjo dvi progas įmušti įvartį. Iš pradžių galėjo pasižymėti Dovydas Norvilas, kitame epizode – Lukas Baranauskas.

K.Sarsanija buvo nustebęs dėl į „Atlanto“ vartus skirto baudinio: „Niekas iš aikštėje ir šalia jos buvusių žmonių neįžvelgė pražangos mūsų baudos aikštelėje, išskyrus patį arbitrą“.

Baigiantis kovai – 75-ąją ir 80-ąją min. du įvarčius pasiekė A.Paniukovas. Iš pradžių jis nukreipė kamuolį į tinklą po Dovydo Virkšo perdavimo, o po keleto minučių futbolininkas iš Rusijos sulaukė kamuolys atšoko jam taip, kad beliko jį nukreipti į tinklą.

Sekmadienį buvo planuotos rungtynės su „Ethnikos Achna“ klubu iš Kipro, tačiau dėl didelių krūvių klaipėdiečiai atsisakė šios akistatos.

„Užteks mums ketverių rungtynių. Penkerios – per daug“, – paaiškino K.Sarsanija.

Pirmojoje treniruočių stovykloje lietuviai dar išmėgins jėgas su Čekijos ir Kinijos komandomis.