„Atlantas“ pasirengimą sezonui pradėjo pergale

„Atlanto“ futbolininkai Klaipėdoje išbandė jėgas su Latvijos ketvirta praėjusio sezono komanda – Rygos „Daugava“. Dvikovą 4:3 (1:1) laimėjo klaipėdiečiai. Įvarčius Lietuvos klubui pelnė Edgaras Žarskis, Rokas Krušnauskas, Edgaras Ditmonas ir Tadas Eliošius (iš 11 metrų baudinio).

Pirmąjį kėlinį vyko nuožmi, nerezultatyvi kova. 20-ąją min. po kampinio, galva įvartį įmušė „Atlanto“ gynėjas E.Žarskis. Tačiau "Daugava" rezultatą išlygino neprabėgus nė dešimčiai minučių.

Antrąjį kėlinį klaipėdiečių ekipoje žaidė kiti, jaunesni, futbolininkai. Jie parodė, kad irgi moka rezultatyviai pulti - po komandos naujoko R.Krušnausko ir E.Ditmono įvarčių šeimininkų komanda išsiveržė į priekį 3:1.

Rygiečiai rezultatą sušvelnino 11 m baudiniu, tačiau netrukus tokios pat bausmės susilaukė „Daugava“, kai buvo pargriautas R.Krušnauskas. T.Eliošius atstatė dviejų įvarčių persvarą – 4:2. Baigiantis rungtynėms latvių legionieriui iš Lietuvos Mantui Savėnui pavyko dar kartą pasiųsti kamuolį į „Atlanto“ vartų tinklą, bet išlyginti rezultato latvių komanda nebepajėgė.

„Daugava“ į Klaipėdą atvyko be savo trenerių Virginijaus Liubšio ir Tomo Ražanausko. Tačiau ir be jų lietuvių kalbos Rygos klube buvo daug, nes kartu su M.Savėnu komandai dar atstovavo šiais metais „Atlante“ žaidęs Ernestas Veliulis, buvę Panevėžio „Ekrano“ futbolininkai Aurimas Kučys, Giedrius Tomkevičius, Tadas Markevičius, Arnas Ribokas, anksčiau Panevėžyje bei Marijampolės "Sūduvoje" rungtyniavęs Povilas Lukšys.

Gruodžio 23 d. „Atlantas“, kuris pasirengimą naujam sezonui pradėjo pirmas iš visų "SMScredit.lt A lygos" komandų, baigs įžanginę treniruočių stovyklą. Futbolininkai gaus šventines atostogas iki sausio 4-osios.