„Atlantas“ Lenkijos čempionams – „Legia“ futbolininkams nusileido 0:2

Rengdamasis Lietuvos futbolo čempionato antrai pusei ir Europos lygos taurės varžyboms, Klaipėdos „Atlantas“ savaitės treniruočių stovykloje Gnievine sužaidė kontrolines rungtynes. Šalies vicečempionai susitiko su pastarųjų dvejų metų Lenkijos čempionais, vienu tituluočiausių šios šalies klubų – Varšuvos „Legia“.

Po 90 minučių kovos susitikimą laimėjo varžovai 2:0. Įvarčius 32-ąją min. įmušė Michalas Kucharczykas, 51-ąją portugalas Orlandas Sa. Naujoms pirmenybėms pradėjusiems rengtis varžovams tai buvo pirmosios kontrolinės rungtynės po birželio 1-ąją pergalingai pasibaigusio 2013-2014 metų čempionato.

„Legia“ ekipa perėmė iniciatyvą nuo pirmųjų minučių. Nors klaipėdiečių baudos aikštelėje pavojingų momentų netrūko, tačiau įvarčio pavykdavo išvengti. Vis dėlto, 32-ąją min. Varšuvos futbolininkai rado spragą lietuvių gynyboje, o iššokęs vienui vienas prieš „Atlanto“ vartininką Mantą Galdiką, taikliai spyrė kiek anksčiau panašios progos neišnaudojęs M.Kucharczykas.

Baigiantis kėliniui klaipėdiečiai galėjo išlyginti rezultatą, kai trise išbėgo prieš du lenkų gynėjus. Tadas Eliošius, vietoje to, kad iš patogios padėties pats smūgiuotų, perdavė kamuolį Donatui Navikui. Tačiau mūsų saugas nepasiekė kamuolio.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu įvarčiu. Po pirmąsias rungtynes „Atlante“ žaidusio latvio Antono Jemelino klaidos, vienas prieš po pertraukos į vartus stojusį Mindaugą Malinauską išbėgo lenkų legionierius iš Portugalijos O.Sa ir padvigubino rezultatą.

Daugiau nei lenkams, nei lietuviams, turėjusiems kelias progas pasižymėti, nepavyko taikliai atakuoti.
Pirmąjį kėlinį rungtyniavo Mantas Galdikas, Markas Beneta, Edgaras Žarskis, Antonas Jemelinas, Andrius Jokšas, Andrius Bartkus, Donatas Kazlauskas, Gerardas Žukauskas, Tadas Eliošius, Donatas Navikas ir Evaldas Razulis.

Iš karto po pertraukos aikštėje pasirodė Mindaugas Malinauskas, Marius Kazlauskas, Rolandas Baravykas, Marius Papšys, Dovydas Virkšas, kiek vėliau – Rokas Krušnauskas, Maksimas Maksimovas, Gediminas Kruša ir iš "Palangos" susigrąžintas Karolis Laukžemis.

Stovyklą „Atlantas“ baigs šeštadienį kontrolinėmis rungtynėmis su Lenkijos pirmenybėse aukštą ketvirtą vietą užėmusia Ščecino „Pogon“ vienuolike.

Liepos 3 dieną klaipėdiečių laukia pirmosios Europos lygos varžybų rungtynės Liuksemburge su šios šalies čempionato bronzos medalininku Diferdanžo "Differdange 03" klubu.