„Atlantas“ Alytuje pelnė septynis įvarčius be atsako (komentarai)

Problemų kamuojama Alytaus „Dainava“ ir toliau nepasipriešina pajėgesniems varžovams. Šį kartą alytiškiai „SMScredit.lt A lygos“ X-ojo turo akistatoje namuose rezultatu 0:7 (0:2) nusileido į antrąją turnyro lentelės vietą pakilusiam Klaipėdos „Atlantui“. Uostamiesčio klubas šiuo metu su Gargždų „Banga“ turi surinkęs po septyniolika taškų, tačiau klaipėdiečiai gali pasigirti geresniu įvarčių santykiu.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko, jau 7-ąją minutę laiku į baudos aikštelę įkirtęs ir puikaus perdavimo sulaukęs Tadas Eliošius išvedė savo komandą į priekį.

Kiek vėliau „Dainavos“ gynėjas Nerijus Kavaliauskas prasižengė baudos aikštelėje prieš Ovidijų Verbicką, teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Jį šaltakraujiškai realizavo ir dublį įformino T.Eliošius.

34-ąją minutę O.Verbickas po baudos aikštelėje kilusios sumaišties turėjo progą pasigerinti savo įvarčių statistiką, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Du kartus Donatą Mikučionį privertė paplušėti Rokas Krušnauskas. Pirmąjį sykį alytiškis sugavo tiesiai į jį smūgiuotą kamuolį, o antrajame epizode „Atlanto“ puolėjas nepasinaudojo juvelyriniu Jurijaus Kirilovo perdavimu ir smūgiavo į „Dainavos“ vartų sargą.

Šeimininkai pirmajame kėlinyje galėjo pasigirti tik Kęstučio Balčiūno netiksliu smūgiu rungtynių pradžioje bei Renaldo Stankevičiaus reidu, nuo kurio „Atlanto“ gynėjai sunkiai, bet apsigynė.

Gana vangiai atrodę klaipėdiečiai antroje rungtynių dalyje įjungė aukštesnę pavarą ir užgulė dzūkų vartus.

Kelių puikių progų neišnaudoję svečiai trečiąjį įvartį pelnė 56-ąją minutę, kai nuostabiu baudos smūgiu į tolimąjį vartų kampą „hetriką“ atliko T.Eliošius.

Po kelių minučių į aikštę žengęs Marius Papšys dar labiau pagyvino komandos žaidimą. Būtent po jo rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Donatas Navikas.

66-oji minutė buvo paženklinta įvarčiu į savuosius vartus. Deja, jau trečiąjį kartą kamuolį į savųjų vartų tinklą nukreipė Nedas Čeplinskas.

Iš karto po kiek aštresnio išpuolio „Atlanto“ aikštės pusėje, alytiškiai buvo priversti vėl nuleisti galvas. R.Krušnauskas – šeštojo įvarčio autorius.

„Dainava“ dar kartą sukūrė pavojingesnį momentą po standartinės padėties, bet sėkmė buvo ne dzūkų pusėje. Paskutinį įvartį šiame mače pelnė M.Papšys realizavęs 11 metrų baudinį, kai neleistinai baudos aikštelėje prasižengė Ignas Keldušis.

Rungtynių pabaigoje Edgaro Ditmono smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, o M.Papšio smūgis iš labai dėkingos padėties buvo vainikuotas nesėkme, D.Mikučionis kamuolį sugavo.

Treneris Konstantinas Sarsanija (Atlantas"): Gerai, kad įmušėme daugiau, nei pirmame rate. Tai toks simbolinis dalykas. Galiu pasakyti, jog veja čia puiki, sąlygos irgi, galima žaisti gerą futbolą ir vaikinai jautė malonumą. Bandėme atidirbinėti tam tikrus dalykus, davėme pažaisti ir kitiems žaidėjams, debiutavo Edgaras Ditmonas, bet rūbinėje komandai sakiau, kad reikia pamiršti šias rungtynes, nes laukia trys sunkūs mačai, kuriems turime ruoštis".

Edgaras Ditmonas (Atlantas"): Buvo aišku didelis jaudulys, labai norėjau išeiti, debiutuoti, vistiek pirmos varžybos - labai džiaugiuos, man patiko žaist. Aišku, buvo tokių mini progelių, bet džiaugiuosi labai. Dar pergalė, rezultatas 7:0 tenkina labai, tai su visa komanda dabar džiaugiamės. Labai laukiau šios akimirkos, nuo pat sezono pradžios, stengiausi, ir pagaliau išaušo ta valanda. Kaip debiutantui tikrai galovjau, kad bus sunku, nes buvo jaudulys ir visa kita, bet išėjus į aikštę, truputį pirmom minutėm sunku buvo, po to įsižaidžiau ir tapo lengva. Stengiausi imtis iniciatyvos ir parodyt save. Šis šansas man suteikia labai didelę motyvaciją ateityje tobulėti, stengsiuosi dar labiau".