12 turas / Geg 05 , Marijampolė
13 turas / Geg 07 , Gargždai
13 turas / Geg 08 , Kaunas
13 turas / Geg 08 , Telšiai
13 turas / Geg 09 , Vilnius
13 turas / Geg 09 , Kėdainiai
Tiesiogiai 5 turas / Geg 11 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 19:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 15 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 16 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 19:00 , Kėdainiai

A.Skerla: „Tikslas nesikeičia - turime laimėti taurę“

A.Skerla: „Tikslas nesikeičia - turime laimėti taurę“
foto: V.Aleksandravičius/zalgiris-vilnius.lt

Vilniaus „Žalgirio“ treneris Andrius Skerla prieš LFF taurės turnyro ketvirtfinalį su Marijampolės „Sūduva“ neabejoja savo komanda. Pasirengimą pirmajam ketvirtfinalio mačui, kuris LFF stadione trečiadienį prasidės 19 val., vlniečiai pradėjo ne pačios geriausios nuotaikos - šeštadienio pralaimėjimas Klaipėdoje „Atlantui“ 1:2 neleido užsitikrinti čempiono titulo. Tai buvo antroji „Žalgirio“ nesėkmė A lygos čempionate. Be to, komanda uostamiestyje tikrai nepademonstravo čempioniško žaidimo.

„Nuotaika nėra pati geriausia, bet tai yra futbolas - visko atsitinka, - apie pasirengimą mačui su „Sūduva“ sakė A. Skerla. - Laukia rimtas varžovas, bet mes rengiamės ir kovosime iš visų jėgų. Mūsų tikslas yra žaisti finale ir laimėti taurę. Niekas nesikeičia.“

Per pastarąsias dvejas tarpusavio rungtynes žalgiriečiams suvalkiečių įveikti nepavyko. Rungtynės Vilniuje baigėsi 0:0, o Marijampolėje - 1:1.

„Varžovai šiuo metu yra viena geriausių komandų Lietuvoje, žaidžia įdomų kombinacinį futbolą, turi neblogų žaidėjų. Kaip parodė pora pastarųjų mūsų rungtynių, nėra lengva prieš juos laimėti. Analizuojame savo klaidas, analizuojame varžovus. Trečiadienį rungtynėms būsime pasirengę 100 proc. Padarysime išvadas po pralaimėjimo „Atlantui“, antrų tokių rungtynių nepasitaikys“, - neabejojo žalgirietis.

Po pastarųjų rungtynių su „Sūduva“ vilniečių strategas Marekas Zubas pažymėjo, kad komandos žaidime buvo daug netikslumų dėl natūralios vejos. Skirtingos dangos Vilniaus ir Marijampolės stadionuose tikriausiai bus svarbus faktorius ir LFF taurės ketvirtfinalyje.

„Rungtyniauti ant žolės ir dirbtinės dangos yra didelis skirtumas. Mes ir treniruojamės, ir namų rungtynes žaidžiame dirbtinėje aikštėje, čia visiškai kitaip rieda kamuolys, skiriasi perdavimai, kamuolio priėmimas. Bet nereikia to akcentuoti, turime mokėti žaisti ir ant žolės, ir ant dirbtinės dangos. Pirmas rungtynes su „Sūduva“ žaisime savo stadione ir jos bus visiškai kitokios nei šeštadienį su „Atlantu“, - neabejojo A. Skerla.