31 turas / Spa 03 , Gargždai
23 turas / Spa 14 , Vilnius
32 turas / Spa 15 , Marijampolė
32 turas / Spa 16 , Kaunas
32 turas / Spa 16 , Telšiai
32 turas / Spa 17 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 18 17:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 25 turas / Spa 20 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 23 turas / Spa 24 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 15:00 , Vilnius

A. Vitkauskas: "Esame teisingame kelyje"

A. Vitkauskas: "Esame teisingame kelyje"
foto: V.Aleksandravičius/zalgiris-vilnius.lt

Kovo 13-ąją Lietuvos čempionų titulą ginantys Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ vyrai namuose priims svečius iš Saulės miesto. Pirmas dvi pergales pasiekusi sostinės ekipa bandys vėl apginti savo tvirtovę, o vartų sargas Armantas Vitkauskas pasakojo, kad pasiruošimas šiam mačui vyko įprastai.

„Nieko sunkaus nedarėme: pažaidėme futbolą, prasimankštinome. Turėjome įprastą treniruotę prieš rungtynes“, - sakė vartininkas.

Pertraukos prieš sezoną metu „Šiaulių“ komanda aktyviai darbavosi kuriant naują kolektyvą, todėl žalgiriečio teigimu varžovus vertinti yra sunku.

„Turėsime video peržiūrą, treneris papasakos jų žaidimo pliusus ir minusus. Kadangi žaisime namuose, todėl tikiuosi tik pergalės ir gero žaidimo“, - optimizmo nestokojo futbolininkas.

Žiemą prie žalgiriečių prisijungus Sauliui Klevinskui vyriausiasis komandos treneris Valdas Dambrauskas džiaugėsi turėdamas du pajėgius vartininkus. Tačiau konkuruoti A. Vitkauskui tenka ne tik su juo.

„Turime Saulių, taip pat Luką Lidakevičių, todėl konkurencija didelė. Dėl vietos po saule tenka kovoti iš visų jėgų. Nė vienas to nebijome ir tik laikas parodys – kaip visa tai susiklostys“, - sakė praėjusiais metais Lietuvos čempionu tapęs žaidėjas.

 
Po ilgo pasiruošimo, vykusio Brazilijoje ir Kipre, FK „Žalgiris“ naująjį sezoną pradėjo užtikrintai: dvejomis pergalėmis iš tiek pat galimų ir nepraleidę nė vieno įvarčio į savus vartus.

„Esame teisingame kelyje. Aišku, dar yra kur tobulėti ir žaidimą reikia gerinti. Tačiau su laiku parodysime visą savo potencialą, nes kol kas neišnaudojame savo galimybių šimtu procentų“, - sakė A. Vitkauskas.

Pradeda demonstruoti tikrąjį savo žaidimą

Puikiai sezoną pradėję ir dvi pergales iškovoję žalgiriečiai žaidimo elementus derino  Lietuvos futbolo federacijos stadione, o trenerio asistentas Andrius Skerla pasakojo apie pasiruošimo eigą.

„Viskas vyksta kaip prieš bet kurias kitas rungtynes. Treniruojamės, išanalizavome varžovų žaidimą  ir laukiame rungtynių“, - Sakė buvęs futbolininkas.

Trenerio nuomone, penktadienį į Vilnių atvyks kardinaliai pasikeitusi „Šiaulių“ ekipa.

„Keitėsi trenerių štabas, atsirado daug naujų žaidėjų. Kol kas sunku ką nors spręsti iš tų dviejų rungtynių, nes jos abi buvo labai skirtingos.

Po antrųjų rungtynių matėsi visai kitas šiauliečių komandos „veidas“. Jie daug kontroliavo kamuolį, kūrė pavojingas atakas prie Kauno „Spyrio“ vartų, tik problema viena – neišnaudotos pačių susikurtos progos“,- atsargiai būsimus priešininkus vertino A. Skerla.

Tiesa, treneris pripažįsta, kad šiemet žalgiriečiai žaidžia panašiu braižu.

„Bus įdomu pamatyti, kaip rytoj tiek jiems, tiek mums seksis. Žaisime namuose, todėl turėsime vienintelį tikslą – nugalėti. Padarysime viską, kad tai pasiektume“, - ryžtingai sakė vienas iš FK „Žalgirio“ komandos „vairininkų“.

Sostinės ekipa kol kas išlieka vienintele komanda dar nepraleidusia įvarčio į savus vartus.A. Skerla pasakojo, kad kiekvienų rungtynių metu komanda nori išlaikyti „sausus“ vartus, todėl sulig kiekvienu maču motyvacija šiam norui tik didėja.

„Negalima sakyti, kad varžovai neturėjo progų prie mūsų vartų: kartais mus lydėjo laimė, kartais gelbėjo vartininkas. Tačiau ir toliau išliks tikslas drausmingai gintis“, - sakė buvęs futbolininkas.

Vilniaus FK „Žalgris“ ir FK „Šiauliai“ rungtynės įvyks penktadienį, kovo 13 dieną Lietuvos futbolo federacijos stadione, 19:30 val.