12 turas / Geg 05 , Marijampolė
13 turas / Geg 07 , Gargždai
13 turas / Geg 08 , Kaunas
13 turas / Geg 08 , Telšiai
13 turas / Geg 09 , Vilnius
13 turas / Geg 09 , Kėdainiai
Tiesiogiai 5 turas / Geg 11 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 19:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 15 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 16 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 19:00 , Kėdainiai

A. Skerla: „Yra tik vienas kelias“

A. Skerla: „Yra tik vienas kelias“
foto: Saulius Čirba/zalgiris-vilnius.lt

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai trečiadienį 18 val. Marijampolėje žais atsakomąsias 2014-2015 metų LFF taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynes su „Sūduva“. Pirmąją dvikovą „Žalgiris“ sostinėje laimėjo 1:0.

„Laukia sunkios rungtynės. Tai yra svarbiausias mums šiais metais likęs mačas, - prieš kelionę į Marijampolę sakė „Žalgirio“ treneris Andrius Skerla. - Visi mūsų žaidėjai pasirengę rungtynėms. Jau sezono pabaiga, yra keletas mikrotraumų, bet visi pagrindiniai žaidėjai bus rikiuotėje.“„Žalgiris“ iškovojo taurę jau 3 kartus iš eilės, tad apie bet kokį kitą rezultatą, išskyris ketvirtą pergalę turnyre, kalbos negali būti.

„Norime būti toliau taurės turnyre, norime žaisti, norime ją laimėti. Tad Marijampolėje reikia gero rezultato. Tikiuosi, kad kelialapio į pusfinalį likimas išsispręs jau per 90 minučių, bet gali būti visko. Mes esame pasirengę visiems variantams“, - tvirtino žalgirietis.

Sekmadienį per rungtynes su Pakruojo „Kruoja“ dalis vilniečių pagrindinių žaidėjų gavo išeiginę. Su „Sūduva“ visi jie turėtų žaisti.

„Žaidėjai, kurie ilsėjosi, grįš į pagrindą, - tvirtino A. Skerla. - Esame nusiteikę kovingai, žinome, kad lengva nebus, kausimės iš visų jėgų ir tikimės gero rezultato.“

Vilniaus „Žalgirio“ krašto saugas Serge'as Nyuiadzi sako, kad Marijampolėje reikia žaisti atidžiai, susikaupus ir pasitikint savo jėgomis. Prancūzas pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo, bet žengė į aikštę po keitimo ir atliko rezultatyvų perdavimą, kai buvo pelnytas vienintelis įvartis.

Sekmadienį S. Nyuiadzi nevyko su „Žalgiriu“ į Pakruojį dėl ligos, bet sako, kad jau yra pasirengęs žaisti.

„Praeitą savaitę sirgau, 3-4 dienas gulėjau lovoje, todėl treneris leido pailsėti. Sugrįžau į komandą, jaučiuosi geriau ir Marijampolėje būsiu 100 proc. pasirengęs žaisti“, - tvirtino legionierius.Anot krašto saugo, vilniečiai neketina saugoti sau palankaus rezultato užsidarydami gynyboje.

„Laimėjome pirmąsias rungtynes ir esame pasirengę antrosioms. Norėtume įmušti 1-2 įvarčius, kad būtume ramūs. Taip pat reikia nepraleisti patiems, - teigė prancūzas. - „Sūduva“ yra gera komanda, pasitiki savimi, yra viena geriausių Lietuvoje sezono pabaigoje. Turime būti susikaupę ir pasitikėti savimi.“

Žalgirietis teigia, kad labiausiai reikia saugoti varžovų kontratakų.

„Reikia būti atsargesniems, kai jie rengia kontratakas. Varžovai tai daro gerai, tokiu būdu įmuša daug įvarčių. Per mūsų tarpusavio rungtynes irgi dėl to turėjome daug sunkumų. Gynėjai turi būti susikaupę, atsargūs ir viskas bus gerai“, - sakė S. Nyuiadzi.