1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Gargždai
2 turas / Bir 01 , Marijampolė
3 turas / Bir 06 13:00 , Kaunas
3 turas / Bir 06 17:00 , Panevėžys
3 turas / Bir 07 17:00 , Vilnius
4 turas / Bir 13 13:00 , Kaunas
4 turas / Bir 13 17:00 , Gargždai
4 turas / Bir 14 17:00 , Vilnius
5 turas / Bir 19 19:00 , Vilnius
5 turas / Bir 20 17:00 , Gargždai

A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

A lygos klubų tarpsezonio sudėtys
zalgiris.lt nuotr.

Lietuvos futbolo A lygos klubai sausį pradėjo ruoštis sezonui ir žaisti kontrolines rungtynes.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus ekipų sudėtyse. Tiesa, tai bus oficiali informacija, kurią klubai platins savo kanalais arba patvirtins A lygai.

Pateikiame naujienas iš šešių būsimų 2020 metų sezono dalyvių stovyklų.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos komandos dabartinė sudėtis, išvykę ir peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujosios klubus palikusių futbolininkų karjeros stotelės.

Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Ivanas Kardumas, Ignas Plūkas, Vilius Stebrys, Vaidas Slavickas, Algis Jankauskas, Aleksandras Živanovičius, Semiras Kerla, Hamdi Nagguezas (Gizos „Zamalek“), Ivanas Hladikas, Arnas Paura („Jonava“), Thomasas Salamonas (SV „Horn“), Renanas Oliveira, Domagojus Pušičius, Andro Švrljuga, Ernestas Burdzilauskas (Panevėžio FA), Modestas Vainikaitis (FA „Šiauliai“), Povilas Leimonas, Danielis Offenbacheris (Sibiu „Hermannstadt“), Giedrius Matulevičius, Josipas Tadičius, Eligijus Jankauskas, Saulius Vikertas („Vilnius“), Mihretas Topčagičius, Karolis Skamarakas, vyr. treneris Heimo Pfeifenbergeris (Volfsbergo „Wolfsberger“).

Peržiūroje: Chrisas Goslinas.

Išvyko: Michaelis Blauensteineris (Vienos „Young Violets“), Karlo Bručičius (Minsko „Dinamo“), Jovanas Čadženovičius („Taraz“), Gratas Sirgėdas („Kauno Žalgiris“), Paulius Golubickas (Velika Goricos „HNK Gorica“), Ovidijus Verbickas („Taraz“), Robertas Vėževičius (Gargždų „Banga“), Vahidas Hambo („Lahti“), vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Martinas Berkovecas, Edvinas Gertmonas, Donovanas Slijngardas, Klemenas Bolha, Ivanas Tatomirovičius (Zaprešičiaus „Inter“), Nemanja Ljubisavljevičius (Velika Goricos „HNK Gorica“), Marko Karamarko (Koprivnicos „Slaven Belupo“), Modestas Vorobjovas, Domantas Šimkus, Mantas Kuklys (Taldykorgano „Žetysu“), Karolis Uzėla, Saulius Mikoliūnas, Matas Vareika, Richlordas Enninas (Jūrmalos „Spartaks“), Hugo Videmontas, Higoras Vidalis, Liviu Antalis, Davidas N'Gogas (Budapešto „Honved“), Gustas Jarusevičius, vyr. treneris Aliaksejus Baga (Barysavo BATE).

Išvyko: Armantas Vitkauskas („Kauno Žalgiris“), Georgas Freidgeimas („Vilniaus Vytis“), Marko Tomičius (Pavlodaro „Irtyš“), Andrejus Cordošas, Venelinas Filipovas, Rolandas Baravykas (Famagustos „Nea Salamis“), Victoras Perezas (Kolkatos „East Bengal“), Pau Moreris, Tomislavas Kišas („Seongnam“), vyr. treneris Joao Luisas Martinsas.

Vilniaus „Riteriai“:

Komandos sudėtis: Tadas Simaitis, Vincentas Šarkauskas, Valdemaras Borovskis, Aleksandras Levšinas, Ričardas Šveikauskas, Dominykas Barauskas, Deividas Malžinskas („Vilniaus Vytis“), Tomas Dombrauskis, Ernestas Stočkūnas, Rokas Masenzovas, Justinas Marazas, Juozas Lubas, Dominykas Kodzis, Dovydas Virkšas, Lajo Traore, Matas Ramanauskas, Gytis Paulauskas („Vilniaus Vytis“), Rokas Filipavičius, Donatas Kazlauskas, Valentinas Jeriomenka, Mindaugas Grigaravičius, Michaelas Thuique'as, vyr. treneris Mindaugas Čepas („Kauno Žalgiris“).

Išvyko: Justinas Januševskis („Panevėžys“), Gabrielius Domkus, Teremas Moffi (Kortreiko „Kortrijk“), Edvinas Baniulis (Palenkės Radzino „Orlęta“), vyr. treneris Albertas Rybakas.

„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Žalgiris“), Dovydas Vilkas, Martynas Dapkus, Rimvydas Sadauskas, Ernestas Mockus, Rudinilsonas Silva, Egidijus Vaitkūnas, Stevenas Thicot (Šarlotės „Independence“), Jurijus Bušmanas, Dominykas Galkevičius, Gratas Sirgėdas (Marijampolės „Sūduva“), Karolis Šilkaitis, Simonas Paulius, Domantas Putrius, Linas Pilibaitis, Benas Anisas, Emmanuelis Davidas, Matas Popiera, Pijus Širvys, Deividas Šešplaukis, Philipas Otele, Simonas Urbys, vyr. treneris Rokas Garastas.

Išvyko: Arūnas Klimavičius (baigė karjerą), Tomas Mikuckis, Matas Dedura (Kauno „Hegelmann Litauen“), Danielis Romanovskis (Donecko „Olimpik“), Rokas Krušnauskas (Jerevano „Noah“), Deivydas Matulevičius (Belfasto „Glentoran“), vyr. treneris Mindaugas Čepas (Vilniaus „Riteriai“).

„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Rafaelis Broetto, Šarūnas Jurevičius, Marius Suvaizdis (vartininkų treneris), Matheusas Bissi („Al-Muharraq“), Vytas Gašpuitis, Justinas Januševskis (Vilniaus „Riteriai“), Bruno Fandinho Franzo („Toledo“), Lukas Čerkauskas, Hugo Figueiredo („Palmas“), Rafaelis Floro („Olhanense“), Edenilsonas Bergonsi („Atletico Terme Fiuggi“), Tomas Salamanavičius, Kotaro Amemiya, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Ernestas Veliulis, Ignas Kružikas („Vilnius“), Eimantas Abramavičius, Jorge Eliasas („Inter de Limeira“), Sebastianas Vasquezas, vyr. treneris Aleksandras Kurtijanas.

Išvyko: Mantas Fridrikas (Kauno „Hegelmann Litauen“), Pavelas Krukas, Tomas Kačerauskas, Sigitas Urbys, Andrejus Čiofu, Aleksandras Jerkinas, Rokas Stanulevičius (Telšių „Džiugas“), Sidy Sagna, Jonas Skinderis (Rygos RFS), Patrikas Bordonas („Persik Kediri“), Rafaelis Ledesma.

Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Ignas Driomovas („Egersunds“), Dovydas Španceris, Mantas Bertašius, Edvinas Bračkus, Gustas Gumbaravičius (Kretingos „Minija“), Aleksandras Aksionovas (Kramatorsko „Avangard“), Deividas Padaigis, Shogo Yoshikawa (Ulan Batoro „Erčim“), Jurijus Pavlykas (Kremenčuko „Kremin“), Dovydas Norvilas, Pijus Srėbalius, Ignas Venckus, Karolis Urbaitis, Skirmantas Rakauskas (Telšių „Džiugas“), Robertas Vėževičius (Marijampolės „Sūduva“), Valdas Antužis, Paulius Lotužys, Renato Matosas, Deividas Lukošius, Darius Zubauskas, Justas Skuodas, Julius Kasparavičius (Narvos „Trans“), vyr. treneris Tomas Tamošauskas.

Išvyko: Tadas Norbutas, Valdas Pocevičius, Kazimieras Gnedojus, Gediminas Kruša, Neilas Urba (Kretingos „Minija“), Algimantas Bačanskis.